Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - unmplyd. ✙
Додано 22 тра 2021

unmplyd. ✙

@unmplyd2
Кількість підписників: 246
Фото: 9,580
Відео: 1,790
Посилання: 1,530
Опис:
@pomoeshnaya_unmplyd перший в світі шизо-коментар на теми майонезних війн, Києва, шизофренії і їжі. I saw Satan fall like lightning And now I am become Death, the destroyer of all worlds. See you, space cowboy Be brave. Clench fists Who dares wins
Джерело

unmplyd. ✙ | А давайте про "таємне" розформування іноземних легіонів.Зразу! Я не пр...

Логотип телеграм спільноти - unmplyd. ✙ unmplyd. ✙ @unmplyd2
42 Охват/переглядів 2026-02-10 17:39 Повідомлення №24122
А давайте про "таємне" розформування іноземних легіонів.Зразу! Я не про саме рішення. Бо є багато думок як за так і проти. Бо є там і справжні "пси війни", а є і чисті заробітчани, які на бойові не виходять з полігонів, а якщо їх туди все ж виводять, то "сходять" за першої нагоди підставляя суміжників. Особливо коли там нема в підрозділах українців. Різне там було. І різні люди. Та це і не моя компетенція.Але давайте про "таємничість".Десь в жовтні на одній з нарад в Києві, мені повідомили, що легіони будуть до нового року міняти статус і скоріше за все вливати в штурмові підрозділи. Мені дали номера трьох командирів легіонів, щоб ми сконстатувались, та могли відібрати кандидатів на інструкторів з легіонерів, які дійсно повоювали і мають досвід. Нам це було цікаво, бо 1. Люди з піхоти завжди потрібні в інструкторах. Це наш костяк. 99% вчорашні піхотинці. 2. Бійці з іноземними мовами, або білінгво дуже цікаві. Ну, і бонус, там сказали не мало Харків'ян. Відповідальний офіцер центру місяці зо два прозвонював командирів. Двоє зразу на мороз випали. Нема часу, не до того і таке інше. Один, раз 5 переносив зустріч, так і не зустрівся. По факту Ми були готові спілкуватись, відбирати людей і забирати дол себе. Навчати, адаптувати і таке інше. Всі знають, що в НЦ проблеми з фахівцями з реальним піхотним бойовим досвідом. Коротше, я не знаю, що там мутилось і які думки були у командного складу, але з легіонів ми собі перевели аж... двох БМів, які до цього були в нас інструкторами. І то вони самі дізнались що їх розформовують і попросились до нас повернутись. Здається на початку січня вони були переведені і зараз працюють.От і все. Моралі не буде. Була інформація і була можливість зберегти професійні кадри. Чому не скористались? Чого чекали? Не знаю.Просто зараз хтось намагається прикрити свою хитрожопість.