Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - United in Blood
Додано 06 січ 2025

United in Blood

@united_in_blood
Кількість підписників: 1 743
Фото: 699
Відео: 46
Посилання: 886
Опис:
Найцінніше, що є в людині - це Кров, якщо правильно з нею обходитися. Але і найгірше, що міститься в людині, також є Кров'ю, якщо вона погано з нею поводиться. Meister Eckhart _____________________________________ По всім питанням @Sych_ua_bot
Джерело

United in Blood | 3 роки тому у віці 96 років померла колишня королева Великобританії Єл...

Логотип телеграм спільноти - United in Blood United in Blood @united_in_blood
1 470 Охват/переглядів 2025-09-08 20:58 Повідомлення №1821
3 роки тому у віці 96 років померла колишня королева Великобританії Єлизавета ІІ. Подія була справді помітного масштабу, оскільки, враховуючи її вік та строк правління, символічно слугувала кінцем старої епохи та постанням нової, невідворотної епохи, що твориться просто зараз. ‌‎ Її смерть була справжньою трагедією, принаймні для ліберального світу. Її величність, яка поклала всі свої сили на добиття залишків здорового в Британії та за її межами (окрема варто згадати за офіційну підтримку Мугабе, що воював з Родезією). Підтримувала та заохочувала кольорове заміщення англійського населення разом із прямою підтримкою придушення опозиції цьому. Схвалювала запровадження гендерної ідеології та невпинно захищала збоченців з підар прайдів. Зрештою, своїми поглядами значно сформувала її дегенеративного нащадка, що нині сидить на троні та викликає відразу навіть у багатьох місцевих обивал. Варто відзначити, що вона була далеко не єдиною у своєму виродженському світогляді, що вже не одне століття торує смерть монархії — цей занепад є загальноєвропейською хворобою, який уразив усі її монарші сім'ї, які втомились від власного правління. Зрештою, досвід взаємодій правих рухів та монархій ще у ХХ столітті виявив, що порятунок раси та цивілізації, попри мрії деяких, міг піти тільки від перших, а не від здеградованих монарших сімей.