Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Додано 06 гру 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Кількість підписників: 192
Фото: 610
Відео: 16
Посилання: 423
Опис:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Джерело

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Книга Еміля" Ілларіона ПавлюкаОцінка: ☀️☀️☀️☀️ЧаПи:— Так, сподобало...

Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал "Під сонцем" - теплий книжковий канал @under_the_sun_ua
119 Охват/переглядів 2026-02-26 14:38 Повідомлення №782
​​"Книга Еміля" Ілларіона ПавлюкаОцінка: ☀️☀️☀️☀️ЧаПи:— Так, сподобалося.— Ні, читалось не складно (після "Маїсових людей" так взагалі).— Я і до цієї книги знала, що не розбираюсь в різноманітних міфологіях.— Мінус один бал за нудну сцену з крабом, мудрість Еміля не по роках та передостанню главу.А тепер відгук. Для мене це передусім історія про дітей і матерів. Бо неважливо, хто перед нами — йотун, ондина чи дев'ятирічний хлопчик, якщо дитина не отримує любові, винить себе та шукає, як це вирішити — це дуже відгукується.— Ти більше ніколи не будеш веселою? — тихо спитав Еміль.— А хіба колись була?Мамине здивування видалось таким щирим, що він аж розгубився.— Колись ти багато сміялася.— Мабуть, було з чого.— А зараз?Мама дивилася кудись у простір. Еміль не перепитував і не квапив. Тема дружби теж була зображена щемко 💔— Він мій поганий друг, — прошепотів Еміль, бо від образи хотілося плакати.— "Поганий друг" — це як гарячий сніг, такого не буває! Він або друг, або поганий.— Просто його ніхто не любить.— От тому і не люблять.— Ні, — уперто стріпнув головою Еміль. — Тому й поганий. Обожнюю в літературі мотив бажання, яке потім реалізується в іншому, частіше негативному, ключі, бо формулювання можна трактувати по-різному.Також мені сподобалася інтрига про брата Еміля. Я днями ходила і гадала, яке ж було його заповітне бажання. Приємно, що моя перша здогадка справдилася 🥳І хоч я взагалі не люблю часові сюжетні ігри (через це навіть третю частину Гаррі Поттера завжди дивлюся із зусиллями 🥲), тут це вплетено дуже цікаво: ці сірники просто грандіозні 🤌👏Найбільше з персонажів сподобався йотун Б'юле. І говорив він прикольно, і доля в нього неординарна ⚡️І ще пара цитат, які мені просто відгукнулися:— Мені здається, спільна біда людей — мислити категоріями "за що", а не "навіщо". "За що" — означає, що все вже звершилося. Отже, будь-які подальші дії — марні. А я прагну все робити "навіщось". Завжди легше залишитися сміливим, коли захищаєш слабкого. Поки читала нічого не гуглила, вирішила сприймати історію як є, слідкувати за сюжетом та пригодами Еміля. Тож врешті, змогла відчути цю історію та співпереживати майже всім персонажам (особливо Булдакову).#відгук 🙋🏼‍♀️