Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал
Додано 06 гру 2025

"Під сонцем" - теплий книжковий канал

@under_the_sun_ua
Кількість підписників: 192
Фото: 610
Відео: 16
Посилання: 423
Опис:
Вітаємо! З вами Оля 🙋‍♀️ та Віталій 🙋 Ставимо за мету популяризацію читання в цілому та розвиток української книжкової та мовної культури зокрема. Сподіваємось надихати вас читати українське й українською. До зустрічі під сонцем!
Джерело

"Під сонцем" - теплий книжковий канал | ​​"Людина з клеймом" Роберта ҐалбрейтаОцінка: ☀️☀️☀️☀️🌤🙋🏼‍♀️ Чергові д...

Логотип телеграм спільноти - "Під сонцем" - теплий книжковий канал "Під сонцем" - теплий книжковий канал @under_the_sun_ua
96 Охват/переглядів 2025-12-29 14:33 Повідомлення №684
​​"Людина з клеймом" Роберта ҐалбрейтаОцінка: ☀️☀️☀️☀️🌤🙋🏼‍♀️ Чергові детективні пригоди Страйка та Робін, які вже восьму частину вирішують найскладніші та найзаплутаніші справи в Лондоні, але не можуть скласти два і два в побуті та особистому житті 😁Цього разу головна детективна лінія стосується знайденого тіла в сховищі крамниці срібла. Особу ідентифікувати важко, є декілька кандидатів, які зникли і підходять по параметрах, тож Страйк та Робін беруться скласти цей пазл на 2000 шматочків 956 сторінок 🧩У кожній частині простежується якась тематика, і ця частина не виняток — забагато деталей справ ведуть до масонів. Родзинкою стало те, що події відбувалися під час різдвяних свят, тож було дуже актуально читати саме зараз🎄— Їй нічого не сподобалося, — сказала Робін, коли вони обернулися і вирушили за нею. — Думаю, вона обирає різдвяні подарунки.— Господи, не нагадуй мені, — простогнав Страйк. — Як же я це, бляха, ненавиджу. Я б тисячу заплатив, щоб це зробили за мене. Мені персонажі вже настільки рідні, що мені, в принципі, не так важливе саме розслідування, як побачити, які випробування та успіхи чекають на героїв.Восьма частина не стала найулюбленішою (я не знаю, як можна перевершити сьому частину), бо було забагато повторів думок персонажів, і якось дуже прямолінійно автор давав роз'яснення їхніх рішень. Напевно тому, що вони не завжди логічні 😅Книга ще й закінчується таким гачком, що вже сильно чекаю наступну частину 🤩#відгук 🙋🏼‍♀️