Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - підслухано у вірті
Додано 06 гру 2025

підслухано у вірті

@ukrvirrt
Кількість підписників: 394
Фото: 531
Відео: 49
Посилання: 2,740
Опис:
owners : @s1eps0 , @soviiis design by @mwaa4h
Джерело

підслухано у вірті | сьогодні в нашого адміна террі день народження!! тож просимо вас приєд...

Логотип телеграм спільноти - підслухано у вірті підслухано у вірті @ukrvirrt
161 Охват/переглядів 2026-01-22 22:00 Повідомлення №13147
сьогодні в нашого адміна террі день народження!! тож просимо вас приєднатись до наших привітань у коментарях 😊🐲:вітаю тебе з твоїм днем, террі!! хоч ти і найменш активний адмін, я все одно тебе дуже люблю і ціную. ти як тихеньке кошеня, яке постійно десь лазить, але коли приходить додому, то всі радіють і тішаться. так само і ми радіємо, коли ти пишеш щось у чат, тож пиши частіше!! у першу чергу, як положено, я хочу побажати тобі міцного здоров’я, побільше сил і вільного часу для своїх справ та відпочинку. нехай у тебе в житті все буде йти як по маслу, ти матимеш все, чого забажаєш твоє власне серце і мозок. гарно проведи цей день, обійняв, підняв. муа!!🧑‍🎤: ЄЄЄЙ ХЕПІ БЬОЗДЕЙ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕРРІ!!! бажаю тобі щастя, здоров'я, грошей, щоб усі мрії здіснились, щоб бажання всі виконувались, щоб все було супер пупер клас!! сподіваюсь ти добре проведеш цей день, цьомки бомки :3🦎: привіт террі загублений адмін, я щиро вітаю тебе з твоїм днем!!!! 😳😳бажаю тобі тільки всього найкращого, міцного здоровʼя, хороших друзів поряд, вічного щастя і щоби всі твої мрії і бажання збувалися. гарно проведи цей день, і залишайся такою ж чудовою людиною!🎄:прівіт, вітаю з днем народження.Бажаю всього найкращого і обовʼязково здоровʼя.Ми тебе дуже любимо вбсььвь❤️❤️🔋:привіт, террі!! я радий привітати тебе з твоїм днем! хотілося б побажати лише найкращого, будь здоровий, баґатий, щасливий. ми не багато спілкуємося, але ти просто буба 🙂‍↔️проведи цей день якнайкраще! ще раз вітаю і міцно-міцно обіймаю!🪛:З днем народження тебе вітаю, і побажаю щоб євро було в коморі, щоб сало розкало у дворі і стояв ферарі, а у гаражі лєксус в парі, в хаті з мармору камін і басейн хочаб один, гідромасажер в джакузі і щоб хенесі бовталлся у пузі!🍏:Щиро вітаю з днем народження. Нехай у житті буде більше приємних подій і хороших людей поруч. Бажаю спокою, натхнення та внутрішньої гармонії. Усього найкращого.🔫:з днем народження! бажаю тобі спокою в думках, стабільності в дрібницях і відчуття, що ти рухаєшся туди, куди хочеш.