Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - УВ| КУЛЬТУРА
Додано 14 лип 2024

УВ| КУЛЬТУРА

@ukrvidro
Кількість підписників: 624
Фото: 433
Посилання: 117
Опис:
Цікаво про українську культуру. Рекомендації з якісного кіно, музики, мистецтва, літератури та ютуб каналів. Пиши адміну і отримай персональний список книг, фільмів за підписку З усіх питань: @Julianabk_201 Сайт: https://www.ukrainskevidrodzhennia.com/

👥 Кількість підписників

624
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -6

📊 Кількість повідомлень на день

0
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 308 25-01-29 19:18
Що варто знати про події під Крутами: дата 29 січня, не є точною. Правильніше буде 30 січня. Московити натупили свого часу і через погану орієнтацію в місцевості передали, що захопили саме цю станцію 29го; це була провальна операція, непрофесійна і у бій кинули без підготовки студентів. Студентами були добровольці, вони не переважали і їх не направляли на саму станцію. Основою були українські січові стрільці, бійці армії УНР, навчені боєздатні частини. це була успішна оборонна операція, бо затримала більшовицькі війська і дала змогу укласти Берестейський мирний договір за яким УНР визнавалася незалежною державою. Також було проведено вдалий відступ, бійці сіли в підготовлені заздалегідь ешелони, забрали полеглих і підірвали за собою залізницю. солдатів муравйова було десь 4 000, а наших 520. Перевага майже в 10 разів. Також московити були краще озброєні, мали декілька бронепотягів та артилерію. Армія УНР протиставила 16 кулеметів і 1 гармату. Втрати кацапів були десь 300 чоловік, наших 80-85. 30 вояків, яких показово розтріляли, заблукали і потрапили до полону, більшість з них якраз і були добровольці-студенти. а ось як муравйов підбадьорював кацапню: «Мы им покажем, дайте только добраться до Киева. Если нужно будет - не постою ни перед чем: камня на камне не оставлю в Киеве. Жителей не жалеть, они нас не жалели, они терпели хозяйничанье гайдамаков. Мы всех их перестреляем и перережем».Не забуваємо хто такі московити, донатимо на армію і віримо в світле майбутнє, амінь ❤️
👁 286 25-01-21 19:28
Спілкуватися з поетами, всякими іншими художниками- Скульпторами-акторами, стежити за розвитком політичних подій, Так, ніби телевізор – це величезне вікно у простір. Найбільше чомусь люблю фотографуватися на голих Ландшафтах, скажімо, восени, дуже жалкую, що Неможливо сфотографувати запах, те, що поза кадром, Тому мушу описувати, довгі вервечки слів Нанизуючи на стандартний папір, мушу багато Пити, аби писати, просто багато пити, просто Багато писати. Ніколи не забуду як ти танцювала у темряві, бо Дощ починається з хмари, смерть Починається з осені, ти починаєшся з мене. Ти залишаєшся у моїх спогадах, наче на проявлених Фотоплівках, найчастіше згадую тебе, перебуваючи в Темряві (під час сну, наприклад), найчастіше згадую Тебе танцюючою в темряві: без Музики, втомлену, але щасливу. Ти любиш мене? – питає тебе Ісус, відрізаючи вухо Ван Гогу. Час від часу, аби змінити життя, приймаю іслам Чи вступаю до якоїсь комуністичної партії, Розважаюся примітивно, майже відмовившись Від наркотиків, усуваюся від сексу, пам’ятаючи як Ти танцювала у темряві. Надзвичайно багато уваги Приділяю приготуванню їжї, збиранню опалого листя, Жолудів, старанно підкопую молоді дерева, дощ Починається з хмари, смерть починається з осені, Ти починаєшся з мене.Андрій Любка#література
👁 228 25-01-20 18:41
Ми не замислюємося навіщо хрестимось у деяких випадках, навіщо стаємо на рушник при одруженні, бо це вже є частиною традиції. Більшість подібних дій ми робимо заради захисту від темних сил. Передісторія давно забулась, а от звичка лишилась. Походить все зі стародавніх вірувань, які особливі для кожного регіону проживання😇. Минулого року, здається, виходив мульт «Мавка», доволі успішний. Мавка є нашим етнокодом. У картині - це симпатична дівчина, насправді, якщо дослідити це питання, все не зовсім просто. Мавка дуже страшна істота, яка зі спини немає нутрощів. Сучасний її образ вже немає нічого спільного з оригінальною легендою. Ось такий приклад, як міфи переходять, видозмінюються, впливають на нас та нашу історію. Якщо хочете погортати працю Милорадовича, ловіть посилання👇🏻https://irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/ua/elib.exe?Z21ID=&I21DBN=UKRLIB&P21DBN=UKRLIB&S21STN=1&S21REF=10&S21FMT=online_book&C21COM=S&S21CNR=20&S21P01=0&S21P02=0&S21P03=FF=&S21STR=ukr0001226