Джерело
Українська технократична партія | Крим в облозіВчора була атака українських безпілотників по нафтобазам ...
312 Охват/переглядів
2026-06-22 04:33
Повідомлення №7395
Крим в облозіВчора була атака українських безпілотників по нафтобазам по обидві сторони Керченської протоки. Також горять всі три пороми поромної переправи. Падіння керченського мосту, побудованого російськими окупантами - не більш ніж питання часу.На додачу до атак на бензовози, атакується газова та енергетична інфраструктура окупованого Криму. Це означає, що слідом за бензином в Криму зникнуть електрика, газ і вода (без електрики її не прокачати), можливо навіть їжа.Що робити українцям з Криму, які читають УТП?Є варіант чекати Україну в Криму, на місці. Але він ризикований: щоб невідомо скільки чекати в облозі, без світла, води, газу та їжі - треба дуже серйозно готуватись.Краще тікати в Україну, щоб там дочекатись звільнення Криму.Їхати через територію РФ в Мінськ (Білорусь). Як варіант, поїздами Керч-Москва та Москва-Мінськ.Якщо нема нормального українського паспорта (особливо стосується молоді, яка не отримала його до окупації) - в Мінську працює українське посольство, яке зобов'язане видати українцям з Криму посвідчення особи на повернення в Україну ("білий паспорт").Адреса: Мінськ, вул. Старовіленська, 51 (від залізничного вокзалу трамвай 4).Телефони:Консульський відділ: +375172831958Приймальня: +375172831989Оперативна служба: +375256031184Час роботи: понеділок-п'ятниця 9:00-18:00.З "білим паспортом" (або з нормальним українським паспортом) вже можна перетнути кордон з Білорусі в Україну через пункт пропуску Мокрани. Їхати поїздом в Брест і з Бресту автобусом до села Мокрани.#війна #Крим@ukrtp