Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська технократична партія
Додано 06 січ 2025

Українська технократична партія

@ukrtp
Кількість підписників: 1 839
Фото: 3,680
Відео: 690
Посилання: 2,380
Опис:
Український технократ — українець, який мислить масштабно, не боїться великих цілей і ставить на перше місце інтереси української нації. Чат: t.me/utpchat Офіційний сайт: ukrtp.org або утп.укр Ідеологія: ukrtp.org/i Питання вступу: @ukrtexnokrat
Джерело

Українська технократична партія | Коментар в чатіІран фінансує купу терористичних угруповань які ріжуть ...

Логотип телеграм спільноти - Українська технократична партія Українська технократична партія @ukrtp
395 Охват/переглядів 2026-04-13 05:51 Повідомлення №7191
Коментар в чатіІран фінансує купу терористичних угруповань які ріжуть людей на шматки. І це ваш найкращий приклад для України? Є зброя, і є цілі. Я не хочу щоб зброя була у таких бандюків як іран та росіяВідповідь УТПУкраїнських технократів в Ірані бісить одне: вони дали русні шахеди. Це - реальний привід ненавидіти Іран.Але всі ці закиди про терористичні угрупування (певно, маються а увазі Хезболла, Хамас, хусити ітд) - не смішіть мої тапочки. Тероризмом займаються майже всі країни, які ведуть активну політику. Невже Ізраїль не займається тероризмом і не знищує своїх ворогів, не соромлячись будь-яких методів? Невже євреї не готові чинити геноциди та етнічні чистки, як вони це роблять в Палестині та Лівані? Невже США на чолі з Трампом прямим текстом не погрожували знищити цілу цивілізацію? За русню годі й казати. Словом, світ повний хижих тварин, і нелогічно засуджувати за хижацьку політику один лиш Іран.До речі, США завинили Україні значно більше ніж Іран. Саме США в 90х найбільше тиснули на новоутворену українську державу з метою ядерного роззброєння - і дотиснули. Крім того, США аж до 2016 систематично вели політику роззброєння України і в конвенціональній зброї. Іран допоміг русні шахедами, а США десятиліттями навмисно робили з України легку здобич для російського хижака!Так, якби в нас з 1991 при владі були фанатики української технократії - Штати б всрались, але не домоглися здачі третього в світі ядерного потенціалу, роззброєння та деіндустріалізації України. Коли ми бачимо як Іран посилає їх нахуй з вимогами віддати уран, виникає заздрість: чому, блять, наші так не можуть?! Так, російські кораблі посилати нахуй нарешті навчились, але якого біса в головах наших співвітчизників ще робить меншовартість перед США та заходом в цілому?!Отже, хотіти треба не стільки того щоб зброї не було в Ірану, скільки того щоб зброя була в України!В що впирається відновлення ядерного статусу?#база #війна #Іран #сша@ukrtp