Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Українська технократична партія
Додано 06 січ 2025

Українська технократична партія

@ukrtp
Кількість підписників: 1 839
Фото: 3,680
Відео: 690
Посилання: 2,380
Опис:
Український технократ — українець, який мислить масштабно, не боїться великих цілей і ставить на перше місце інтереси української нації. Чат: t.me/utpchat Офіційний сайт: ukrtp.org або утп.укр Ідеологія: ukrtp.org/i Питання вступу: @ukrtexnokrat
Джерело

Українська технократична партія | Іран вважає Україну учасницею агресії США та Ізраїлю - представник Іра...

Логотип телеграм спільноти - Українська технократична партія Українська технократична партія @ukrtp
339 Охват/переглядів 2026-03-30 17:03 Повідомлення №7142
Іран вважає Україну учасницею агресії США та Ізраїлю - представник Ірану в ООНА чого вони, бляха, чекали після того як допомогли русні з шахедами?!В матеріалах УТП раз за разом висловлюється вкрай критичне ставлення до США та інших "західних партнерів". Щодо Ізраїлю позиція української технократії ще критичніша. Починаючи з того що та держава навіть не визнає геноцидом Голодомор, організований Лазарем Мойсейовичем Кагановичем і закінчуючи тим, що в нинішній війні з 2022 Ізраїль не поспішав допомагати Україні.Втім, це не робить іранський режим "хорошими хлопцями". Після того, як вони допомогли кацапам з шахедами (явно в обмін на щось суттєве, скоріш за все ядерне) - українська допомога США та Ізраїлю (наприклад, в збитті шахедів) стає питанням не принципу, а ціни: чи отримає Україна за це не менше, ніж Іран від кацапні за шахеди?Критики може заслуговувати вже не сам факт допомоги США та Ізраїлю, а результат який ми отримаємо навзамін. Якщо ми навзамін отримаємо жалюгідні копійки або звичайну зброю яку нам і так винні - то нас вчергове розвели як лохів. А от якщо ми отримаємо за це щось більше ніж просто гроші (бажано ядерне) - це вже солодка помста Ірану за шахеди у вигляді вигідної угоди з його ворогами. Аби лиш угода була справді вигідною!#війна #Іран@ukrtp