Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба
Додано 10 жов 2021

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба

@ukrpacificus
Кількість підписників: 3 341
Фото: 1,520
Відео: 1,330
Посилання: 2,390
Опис:
Засновник і Голова Українського руху пацифістів Війна це злочин проти людства! Я засуджую військове вирішення економічних проблем! Зв'язок з Миролюбцем напряму: @Kotsaba
Джерело

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба | Колись давно, як тільки етнічна антиукраїнська банда ЗЕ і Кривавого Кв...

Логотип телеграм спільноти - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба @ukrpacificus
1 080 Охват/переглядів 2026-03-04 22:11 Повідомлення №5279
Колись давно, як тільки етнічна антиукраїнська банда ЗЕ і Кривавого Кварталу почала царювати на Банковій, ми спробували цинічного Членограя убивати його ж зброєю, тобто гумором. 😜Після тупої заборони наших опозиційних телеканалів NewsOne, 112-Україна та ZiK, ми чомусь вважали, що так буде для самозакоханої Зеленої гниди болючіше. 😜😁😂Не так сталося як гадалося, - проти більшості журналістів та телеведучих злопам'ятна Зелена Бубочка розпочала кримінальне переслідування за статтею 111 ККУ "Державна зрада". Але на згадку про наш опір диктатурі ЗЕ залишився ось такий веселий кліп про альтернативно обдарованого і патологічно брехливого хлопчика Боббі-Зеленського... 😜В кліпі, в ролі пірата знявся і я, ваш покірний слуга Руслан Коцаба. 😜 А також інші "вороги народу" (за версією Зеленої Гниди), мої друзі та колеги, опозиційні журналісти. ☮️😂☮️Війна і переслідування укрсучвлади порозкидала нас всіх, хто знявся у цьому кліпі, по всьому світу. Приміром я аж в США, на Брайтон Біч, в Нью-Йорку опинився. 😜Але ми всі чекаємо, вірніше сказати - сприяємо усіма силами, як блогери, аби ця ненажерлива Кривава хунта та її Головний ТЦКашник якомога швидше виздихали! 😜 Я маю на увазі політичну смерть цих геноцидників і клептоманів. Принагідно бажаю всім цим бандитам міцного здоров'я і довголіття, яке їм, зеленим брехливим гнидам, неодмінно знадобиться, коли вони отримають за знищення України та українців найвищу міру покарання - пожиттєве ув'язнення! ‼️‼️‼️Досвід у зйомках кліпу мені дуже запам'ятався. Вдячний знаменитому композитору Володимиру Бистрякову та моєму другу, колезі та побратиму Денису Жаркіх, що запросили мене, звичайного телеведучого, на епізодичну, але таку близьку мені роль пиячка-пірата у прокуреній таверні... 😜😂😁А зараз перегляньте нарешті, будьте такі ласкаві, сам музичний кліп, який дивом дивним зберігся на просторах Ютьюбу. Не забудьте поширити його на ваших особистих сторіночках соцмереж.🙏☮️🙏 Приємного вам перегляду і мирного неба нам всім над головами! З Богом! 🙏🙏🙏 https://www.youtube.com/watch?v=xAVi2fPI3Ukhttps://www.youtube.com/watch?v=xAVi2fPI3Uk