Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба
Додано 10 жов 2021

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба

@ukrpacificus
Кількість підписників: 3 338
Фото: 1,520
Відео: 1,330
Посилання: 2,390
Опис:
Засновник і Голова Українського руху пацифістів Війна це злочин проти людства! Я засуджую військове вирішення економічних проблем! Зв'язок з Миролюбцем напряму: @Kotsaba
Джерело

МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба | Змістовно з Олександром Лазарєвим побалакали про одвічну проблему Укра...

Логотип телеграм спільноти - МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба МИРОЛЮБЕЦЬ Руслан Коцаба @ukrpacificus
1 190 Охват/переглядів 2025-12-20 18:27 Повідомлення №5066
Змістовно з Олександром Лазарєвим побалакали про одвічну проблему України: "Чому дурні - бо бідні, а чому бідні - бо дурні"...😜Дійсно, є ще багато таких специфічних клінічних дегенератів, особливо в діяспорі, які вважають, що дозвіл США і Росії на отримання незалежності Україною в 1991-му році взамін ядерного арсеналу ніяк буцімто не корелюється із зменшенням вдвічі населення у порівнянні з 1992 роком, повним знищенням економіки, енергетики, екології, культури, інфраструктури, фінансової системи і т.д. 😢А ще ж цілковита відсутність конституційних прав і свобод, бо кривавий Членограй Конституцію України (Основний закон) "поставив на паузу"...😱А що натомість придбали? Сотні мільярдів доларів боргів, і головне - понад два мільйони горбиків з синьо-жовтими прапорцями на українських кладовищах, мільйони сиріт, вдів та вдівців, мільйони калік, майже 15 мільйонів вимушених емігрантів, більшість яких вже ніколи не повернеться в цю корумповану нацистську псевдодержаву, де керують міндічі, ахмєтови, єрмаки та цукерберги ...😢І насамкінець вам від мене, "державного зрадника і ворога народу" Руслана Коцаби, запитання без відповіді: це ТАКА ціна Волі і Незалежності, коли посеред білого дня тебе збивають з ніг якісь рагулі-тцкашники у балаклавах і бронежилетах з бойовими автоматами, одягають на руки кайданки і вже через якихось два-три тижні твоїм дітям, дружині та батькам приходить цинічне коротке письмове повідомлення, що ти зник безвісти десь в курських лісах чи херсонських плавнях?! 😭То яка це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ, коли тобі ці грьобані мародери, власники золотих унітазів - не дають навіть найменшої змоги врятувати життя своє і своїх близьких десь за кордоном? 😡То все ж поміркуймо разом: ДЕРЖАВА Україна в теперішньому антилюдському вигляді - це Мама чи зла Мачуха?! 😢https://youtu.be/ZZAGz3M1NGA?si=UaT4rzpQ5BnzEVWN