Джерело
Українські оперативні новини 🇺🇦 | До 15-ти років - жодних соцмереж і раз на місяць - день без екранів" —...
325 Охват/переглядів
2026-04-17 10:04
Повідомлення №45949
🇫🇷📵"До 15-ти років - жодних соцмереж і раз на місяць - день без екранів" — із таким закликом звернувся до французьких підлітків МакронПрезидент зустрівся зі старшокласниками на півночі Франції — у межах кампанії про заборону соцмереж до певного віку. Ще у січні французький президент ініціював прискорене ухвалення відповідного закону, який передбачає і заборону мобільних телефонів у середніх школах.Мета французького президента, щоб закон почав діяти до початку нового навчального року. Дедалі більше світових держав розглядають або вже запровадили подібну ініціативу. Зокрема Австралія, яка заборонила соцмережі дітям до 16-ти років. "Ми залишили вас у цих джунглях, і це забирає вашу увагу. Я маю на увазі, що ви дедалі більше звикаєте сидіти перед екраном, швидко переходити від одного контенту до іншого, дуже короткі відео. Ми бачимо, що вам стає дедалі важче подивитися фільм або прочитати книгу. Ми хотіли б раз на місяць мати день без мережі, щоб знову до цього звикнути і показати, що це можливо - день, протягом якого ми читатимемо, розмовлятимемо, писатимемо, малюватимемо комікси, гратимемо в театрі, проводитимемо час один з одним, тому що це дуже важливо. Адже саме це дозволяє відновити вашу увагу".
🤝🚀 Підписатись