Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РЕЙД Info ✙
Додано 05 лис 2021

РЕЙД Info ✙

@ukropernews
Кількість підписників: 43 974
Фото: 4,240
Відео: 2,440
Посилання: 6,390
Опис:
Сторінка військового щоденника подій, воєнна аналітика. Один із найперших пабліків Священної війни! ❗️Підтримка бойових підрозділів: https://t.me/ukropernews/5852 Зворотній зв'язок (реклама, новини) — @Opernews_bot Чат: https://t.me/operativechat
Джерело

РЕЙД Info ✙ | ​Міноборони рф "передумало" відступати на Херсонщині: що це було👇Сам ф...

Логотип телеграм спільноти - ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ ✙ РЕЙД Info ✙ @ukropernews
11 200 Охват/переглядів 2023-11-13 10:53 Повідомлення №5808
Міноборони рф "передумало" відступати на Херсонщині: що це було👇Сам факт появи повідомлення від пропагандистів рф свідчить насправді про те, що в Кремлі рішення про черговий "акт доброй волі" насправді обговорювалось. Але просто було "відіграно назад" в останній момент, тому відомство Шойгу й залепетало про "недружню провокацію".Тим не менш, тут не варто виключати, що росіяни насправді мають намітки по "акту доброй волі" на Херсонщині, та готові їх реалізувати. Для розуміння – там суцільної лінії укріплень, на відміну від інших ділянок фронту, окупанти побудувати не встигли, тому перспективи по обороні в них значно складніше. А наша артилерія стоїть на переважаючих висотах, і б’є звідти по загарбникам, що теж не покращує оперативне становище російських військ "групи Дніпро".Чому рф могла передумати щодо "акту доброй волі"? Бо вони б тоді опинились у двоякій ситуації. З однієї сторони, вони б отримали до +50 тисяч "штиків", які могли перекинути на той же Запорізький напрямок, для посилення штурмів нашої позиції.А з іншої сторони, наше військо отримало би ще одну перемогу морально-вольового характеру, яка б дозволила дуже наблизити лінії фронту безпосередньо до Криму.Таких прикладів, коли одна воююча сторона заявляє про відступ, а потім різко була вимушена спростувати – такого ще у воєнній історії не було. Цей "фальстарт" окупантів ще матиме свої результати, позитивні для нас. Тому будемо стежити за дальшим розвитком подій.📌ОПЕРАТИВНІ НОВИНИПідпишись. Поширюй. Перемагай