Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РЕЙД Info ✙
Додано 05 лис 2021

РЕЙД Info ✙

@ukropernews
Кількість підписників: 44 190
Фото: 4,240
Відео: 2,440
Посилання: 6,390
Опис:
Сторінка військового щоденника подій, воєнна аналітика. Один із найперших пабліків Священної війни! ❗️Підтримка бойових підрозділів: https://t.me/ukropernews/5852 Зворотній зв'язок (реклама, новини) — @Opernews_bot Чат: https://t.me/operativechat
Джерело

РЕЙД Info ✙ | Чому росіяни для своєї артилерії беруть машини з Австрії👇Ще з 1970-хх ...

Логотип телеграм спільноти - ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ ✙ РЕЙД Info ✙ @ukropernews
9 480 Охват/переглядів 2025-07-16 07:37 Повідомлення №7488
Чому росіяни для своєї артилерії беруть машини з Австрії👇Ще з 1970-хх років спочатку радянський, а тепер і російський ВПК для кування стволів до артилерійських систем використовує ротаційні машини виробництва австрійської фірми FGM. Один із таких верстатів кував стволи навіть до 203-мм САУ 2С7 "Пион". При цьому мова про доволі крупні верстати масою мінімум в сотню тонн та вартістю мінімум $1 млн за штуку.Попри весь курс на "імпортозаміщення" та "аналоговнєтность", росіяни не змогли створити власні верстати аналогічного призначення. Тому ворогу доводиться всілякими шляхами та в обхід санкцій добувати верстати від тієї ж FGM, без яких виробництво артилерії в рф остаточно би "стерлось".Наприклад, у пресу просочились нові дані, що рашисти змогли купити через іспанську "прокладку" новий верстат від австрійської FGM виробництва 1980-хх років, який тепер зрозуміло для чого буде використовуватись. І що характерно, ці дані "вкинуло" взагалі російське "опозиційне" видання.Тому тут закономірно виникає питання про те, чому росіяни досі можуть купувати критично важливе обладнання для свого ВПК, навіть якщо мова про наче як старі агрегати.І це питання треба дуже активно піднімати перед європейськими партнерами, бо усі воєнні зусилля Кремля націлені й на них також.Також вже зовсім не чекає збір на паверстанції для бійців. Без вашої допомоги гривнею ніяк:👉https://send.monobank.ua/jar/6aZxfkNh3BОПЕРАТИВНІ НОВИНИ