Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - РЕЙД Info ✙
Додано 05 лис 2021

РЕЙД Info ✙

@ukropernews
Кількість підписників: 44 182
Фото: 4,240
Відео: 2,440
Посилання: 6,390
Опис:
Сторінка військового щоденника подій, воєнна аналітика. Один із найперших пабліків Священної війни! ❗️Підтримка бойових підрозділів: https://t.me/ukropernews/5852 Зворотній зв'язок (реклама, новини) — @Opernews_bot Чат: https://t.me/operativechat
Джерело

РЕЙД Info ✙ | Стратегічне значення появи у нас "Довгого Нептуна"🚀Уже є повідомлення,...

Логотип телеграм спільноти - ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ ✙ РЕЙД Info ✙ @ukropernews
9 600 Охват/переглядів 2025-03-26 06:27 Повідомлення №7003
Стратегічне значення появи у нас "Довгого Нептуна"🚀Уже є повідомлення, що Сили оборони України уже насправді двічі застосували таку далекобійну ракету для ударів по інфраструктурі країни-агресора, по факту підтвердивши заявлену дальність в 1000 км.Але тепер варто поговорити і про стратегічне значення появи у нас такої далекобійної ракети, бо річ не тільки у "бавовні" на ворожій території.Наша країна показала, що здатна створити далекобійне ракетне озброєння навіть попри постійні удари країни-агресора по нашому ОПК, що створює базу для "стрибка" до нових ракетних систем, наприклад з балістичними ракетами.Незалежно від того, скільки наш ОПК може зробити "Довгих Нептунів" за місяць чи за рік, це все рівно буде більше, аніж у Європи, можливості якої – до 100 ракет SCALP-EG/Storm Shadow та до 40-60 Taurus на рік. У французів ще є свій аналог "Томагавка" під назвою Scalp Naval, але там замовлення з 2022 року було на максимум 200 ракет цього типу.Ба більше – європейці запустити програму по власній крилатій ракеті наземного базування LCM (бо такого озброєння у них поки нема), і на цьому тлі на Заході все частіше пропонують просто купити у нас ліцензію на "Довгий Нептун" та робити цю ракету разом з українською "оборонкою".Якщо за таку ідею візьмуться, це буде нам вигідно. Європейці бідкаються, що у них є гроші для нас, але нема зброї, то хай тоді по "данській моделі" інвестують в "ракетний щит" проти агресора.ОПЕРАТИВНІ НОВИНИ