Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Допомога незламним воїнам ❤️
Додано 14 лип 2024

Допомога незламним воїнам ❤️

@ukrnezdush
Кількість підписників: 83
Фото: 3,960
Відео: 502
Посилання: 571
Опис:
Вітаємо Вас на офіційному каналі БО «БФ «Українська незламна душа». Ми розширюємо свій інформаційний простір, щоб кожен з вас мав швидкий доступ до актуальної інформації фонду. Наша ціль – це допомога ЗСУ, ВПО. Ми об’єднуємо сили для досягнення цілей.
Джерело

Допомога незламним воїнам ❤️ | Мені шкода людей, які одного страшного ранку почули на своїх вулицях р...

Логотип телеграм спільноти - Допомога незламним воїнам ❤️ Допомога незламним воїнам ❤️ @ukrnezdush
35 Охват/переглядів 2025-02-22 16:12 Повідомлення №5324
Мені шкода людей, які одного страшного ранку почули на своїх вулицях ревіння російської техніки - вони не мали мінімального шансу врятуватися.Мені шкода людей, які горіли живцем у своїх авто, намагаючись виїхати від орди, що насувалася - останні секунди їхнього життя найстрашніші з усіх можливих.Мені шкода людей, які поховали своїх найдорожчих - військових і цивільних. Мені шкода батьків, дружин, дітей, родичів. Мені шкода їхнього спотвореного назавжди життя.Мені шкода людей, які потрапили у полон практично миттєво - через відсутність мінімального переліку для оборони, для захисту.Мені шкода людей, які наразі у полоні, щосекундно терплять муки, і ці муки розтягнулися на роки.Мені шкода людей, які живуть в окупації. Не живуть, а животіють - у тотальному страху бути розтерзаними щохвилини. Мені шкода людей, які мали нормальне людське життя, а наразі мало не побираються на нових місцях без жодної допомоги зі сторони держави внутрішнім переселенцям.Мені шкода людей, які є вигнанцями у інші країни, ніколи не проростуть там, тому внутрішній психологічний стан їхній жахливий назавжди.Мені шкода людей, які воювали, віддали здоров’я і сили до останку, і є викинутими на узбіччя життя, бо держава цинічно позбавила їх засобів для існування.Перелік цей - безкінечний. Це лише кілька пунктів.Мені не просто шкода. Я всередині згораю, співпереживаючи цим людям. Я співчуваю усім серцем.Єднаймося навколо України! Єднаймося навколо наших легендарних ЗСУ! Єднаймося навколо необхідності врятувати країну!Слава Україні!