Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ukrliberation
Додано 06 гру 2025

ukrliberation

@ukrliberation
Кількість підписників: 15
Фото: 7,390
Відео: 3,490
Посилання: 2,400
Опис:
You can view and join @ukrliberation right away.
Джерело

ukrliberation | 4 роки. Рівно 4 роки, як Волноваха перестала бути нашим містом.12 бере...

Логотип телеграм спільноти - УКРОККУПАНТ ukrliberation @ukrliberation
780 Охват/переглядів 2026-03-11 22:02 Повідомлення №18341
4 роки. Рівно 4 роки, як Волноваха перестала бути нашим містом.12 березня 2022 росіяни вдруге зайшли і вже не пішли. Перший раз ми їх вигнали, але потім… потім вони просто стерли місто з лиця землі. Арта, авіація, танки - все, що могли, вони спрямували на мирних людей, на наші домівки, школи, лікарні, на залізничний вузол, на життя.Волноваха була маленьким, але живим містом. Люди працювали, ростили дітей, зустрічали поїзди, сміялися на вулицях. А потім прийшли "освободители" з Z-символами і перетворили все на попіл та руїни. 100% міста знищено. Людей розстрілювали просто на вулицях, не давали вивозити поранених, блокували гуманітарку.Нам боляче. Дуже боляче. Бо це не просто «населений пункт на мапі». Це наші люди, наші родини, наші спогади. Кожна зруйнована вулиця - це чийсь дім, чиясь мама, чиясь дитина.ВСРФ не «звільняли» Волноваху. Вони її вбили. А потім ще й знущаються, роблячи там свої «пам’ятники» і показуючи «відновлення» для пропагандистських картинок.Але ми пам’ятаємо. І ми не пробачимо.Волноваха - це Україна. І вона буде нашою. Назавжди.Повернемося додому. Обов’язково.Слава Україні! Вічна пам’ять загиблим Волновахи та всім, кого забрала ця клята війна.