Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Укргідроенерго
Додано 14 лип 2024

Укргідроенерго

@ukrhydroenergo
Кількість підписників: 1 868
Фото: 3,420
Відео: 138
Посилання: 3,220
Опис:
Офіційний канал Укргідроенерго. Інформуємо про діяльність компанії та події у галузі енергетики, економіки та соціальної сфери України і світу. https://uhe.gov.ua [email protected]
Джерело

Укргідроенерго | 70 років сили і світла💔18 жовтня 1955 року відбувся пуск першого гідро...

Логотип телеграм спільноти - Укргідроенерго Укргідроенерго @ukrhydroenergo
602 Охват/переглядів 2025-10-18 07:32 Повідомлення №6221
70 років сили і світла💔18 жовтня 1955 року відбувся пуск першого гідроагрегату Каховської ГЕС — станції, яка була серцем енергетичної системи Півдня України.Вона виробляла світло для мільйонів домівок, живила водою поля, забезпечувала стабільність промисловості й життя міст.Каховська ГЕС була не просто інженерною спорудою — вона була символом людського розуму, технічного прогресу та розвитку країни.6 червня 2023 року ворог знищив її вибухом із середини. Це був не просто удар по інфраструктурі — це була трагедія для природи, для людей, для всієї України.Втрачено колосальні ресурси, зруйновані долі, але не знищено головне — її дух.Станція й досі живе — у пам’яті тих, хто її будував і працював на ній, у світлинах, що бережуть її велич, у руках гідроенергетиків, які досі пам’ятають кожен її гвинтик.Її працівники сьогодні працюють на інших станціях і в управлінні Укргідроенерго, передають свій досвід, зберігають пам'ять і віру в майбутнє.Директор Каховської ГЕС Олег Пащенко:«Сьогодні ми з вдячністю згадуємо всіх, хто будував і розвивав Каховську ГЕС, хто присвятив їй своє життя і працю. Ваш внесок назавжди залишиться частиною історії гідроенергетики України.Ми втратили наш важливий символ — енергетичний, людський, географічний, але твердо віримо, що він буде відновлений.Після звільнення територій відбудова Каховського гідровузла стане нашою спільною справою — результатом злагоджених дій влади, інженерів, міжнародних партнерів і довіри українців.Каховська ГЕС неодмінно відродиться. Для країни. Для людей. Для майбутнього.»