Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український футбол
Додано 14 лип 2024

Український футбол

@ukrfootballua
Кількість підписників: 6 731
Фото: 19,000
Відео: 7,960
Посилання: 16,800
Опис:
Хочеш канал де справедлива критика футболу? Тоді залишайся тут на авторському каналі колишнього арбітра. Даний Telegram-канал містить матеріали ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб СТАРШЕ 21 РОКУ. Зворотній зв'язок / запропонувати новину: @YURii1402
Джерело

Український футбол | Пеп Гвардіола влаштував чергове шоу на післяматчевій пресконференції: ...

Логотип телеграм спільноти - Український футбол Український футбол @ukrfootballua
1 270 Охват/переглядів 2026-01-24 21:20 Повідомлення №28897
👀 Пеп Гвардіола влаштував чергове шоу на післяматчевій пресконференції: приводом став непризначений пенальті у ворота Вулверхемптона за гру рукою Єрсона Москери. Гостроти ситуації додав той факт, що матч обслуговував арбітр-дебютант АПЛ Фарай Халлам. Його покликали до монітора VAR, але рефері, переглянувши епізод, у підсумку не став змінювати своє рішення. Коли журналісти запитали Гвардіолу про цей момент, він спершу влаштував театр міміки та жестів (на відео), але згодом усе ж висловився ось так: Сьогодні був дебют цього рефері — тепер усі його знатимуть. Думаю, це перший раз, коли вони пішли дивитися ТВ і не дали пенальті за таке. Природне положення руки, хм… Я майже впевнений, що завтра Говард Вебб з’явиться в медіа і пояснить, чому це не пенальті. Так само, як вони зробили це після матчу з МЮ. Тоді вони зробили це вперше, бо ситуація була трохи сумнівною, так? Але Жеремі Доку саме через це не грав у Норвегії — через дію Далота…Окей, почекаю до завтра. Не тягніть до середи, добре? У нас там Ліга Чемпіонів, ми будемо трохи зайняті. Говард Вебб, виходьте завтра і поясніть, чому це не пенальті. 🔤🔤 І матч з Юнайтед згадав, мабуть, там засудили, да так засудили, що берегів не бачили і як дітей їх повозили, а потім із-за цього і в Норвегії від Буде/Глімт позорно програли. Коротше зрозуміло: у всьому винні англійські судді. 🤬📰 Телеграм газетаУкраїнський футбол