Логотип телеграм спільноти - ББС Небесна Кара 54 ОМБр
Офіційний канал Батальйону Безпілотних Систем Небесна Кара, 54 ОМБр Наше гасло: "Зло - має бути покарано! Ворог - має бути знищений!" Приєднуйтесь до нас, підримуйте нас! Більше донатів - більше контенту! Дякуємо! Зворотній зв'язок: bbcnk54@gmail.com
Логотип телеграм спільноти - STERNENKO
Допомога ЗСУ https://www.sternenkofund.org/donate 🫶🏻Фонд @sternenkofund ❗️Нікому не пишу, не прошу гроші, поповнити рахунок чи щось купити. Усі збори на армію публічні. Російська мова у коментах заборонена.
Логотип телеграм спільноти - Bitcoin, інвестування, гроші - Лінивий CRYPTO інвестор
Підписуйся на канал Frontend Shinobi, щоб отримувати найсвіжіші техніки, поради та інструменти для веб-розробників. Хочеш бути в тренді? Хочеш створювати стильні сайти та веб-додатки? Тоді тобі точно сюди!
Логотип телеграм спільноти - Сергій Притула
Посилання на канал: https://t.me/serhiyprytula Мій фейсбук - https://www.facebook.com/serhiyprytula/ Інстаграм - https://www.instagram.com/siriy_ua/ Youtube - https://www.youtube.com/prytula БАЗА МОНО - https://base.monobank.ua/89gMbvnkrTu7sR

Повідомлення telegram каналу - @ukrenergo

Логотип телеграм спільноти - Укренерго 2021-05-03

Укренерго

Кількість підписників:
109087
Фото:
602 
Відео:
163 
Посилання:
2800 
Категорія:
Новини та ЗМІ
Опис:
Офіційний телеграм-канал Національної енергетичної компанії «Укренерго»

Канал Укренерго - @ukrenergo - №1460

Китайська компанія Longi Green Energy Technology Co. 🇨🇳 відправить сонячні панелі у космос , щоб перевірити чи можна використовувати сонячну енергію прямо з орбіти. Про це повідомляє Bloomberg https://bloom.bg/3R1cQeM
Виробник фолоелектричних сонячних модулів хоче перевірити, чи можлво генерувати електроенергю у космосі та передавати її на Землю.
У разі успіху, науковці зможуть усунути найбільший недолік сонячних панелей – неможливість працювати у темряві. Розташовуючи СЕС на орбіті, панелі зможуть працювати цілодобово, так як на них постійно будуть потрапляти сонячні промені.
Раніше цього року китайські дослідники з Університету Сідіан у Шеньсі заявили, що вони успішно випробували повносистемну модель технології для передачі сонячної енергії з космосу, зазначає видання. Їх проєкт вловлює сонячне світло високо над землею, перетворює його на мікрохвильові промені та передає по повітрю на приймальну станцію, де їх перетворюють в електроенергію.
906
22-09-24 11:01