Джерело
Українці в Канаді Canada🇨🇦🇺🇦 | Торонто переходить на безконтактну оплату в громадському транспорті З ...
6 500 Охват/переглядів
2025-06-01 18:38
Повідомлення №2456
💳Торонто переходить на безконтактну оплату в громадському транспорті З 1 червня 2025 року Торонтська транспортна комісія (TTC) повністю відмовляється від жетонів на користь безконтактних платежів. Відтепер для проїзду в метро, автобусах чи трамваях пасажирам знадобиться картка Presto, банківська картка або мобільний додаток. Ця зміна спрощує оплату проїзду та робить систему зручнішою для всіх, включно з новоприбулими українцями, які давно звикли до безконтактної оплати в Україні.Як це працює? Просто прикладіть вашу картку або смартфон до зчитувача на турнікеті чи в транспорті. Деталі про налаштування Presto та безконтактних платежів доступні на офіційному сайті TTC: ttc.ca Мало хто знає, але:🇺🇦Безконтактна оплата банківськими картками в Київському метрополітені була офіційно запроваджена у 2015 році( рівно 10 років тому). Перші безконтактні платежі за допомогою карток Mastercard почали приймати в червні 2015 року на окремих станціях, а до середини грудня 2015 року всі 52 станції метрополітену були обладнані турнікетами для безконтактної оплати. Проект реалізували у партнерстві з Mastercard та Ощадбанком за технічної підтримки компаній Ingenico Group та консорціуму «АСТЕК». Київ став п’ятим містом у світі, де оплата проїзду в метро стала можливою безпосередньо на турнікеті за допомогою безконтактної картки.Підписатись: Українці в Канаді 🇺🇦🇨🇦 Чат