Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Український геймер 🇺🇦

@ukrainiangamermemes2001
Кількість підписників: 421
Фото: 3,480
Відео: 697
Посилання: 3,250
Опис:
Найкращі українські ігрові меми вкрадені з інших каналів. Як і новини. Як і відоси. Все як у всіх, короч🌍🎮🕹️ https://youtube.com/@ukrainegamer1310 Для зв'язку📞 - @otzhe_retro
Джерело

Український геймер 🇺🇦 | Привіт, друзі. Привіт Fancon. Привіт усім, хто знає RetroMagaz ззовні ...

Логотип телеграм спільноти - Український геймер 🇺🇦 Український геймер 🇺🇦 @ukrainiangamermemes2001
88 Охват/переглядів 2025-06-07 12:54 Повідомлення №3214
🤙 Привіт, друзі. Привіт Fancon. Привіт усім, хто знає RetroMagaz ззовні — але не бачив його зсередини 🤗Ці два дні — не просто івент. Це момент, який залишиться з Вами надовго. Ми гарантуємо: Вам буде що згадати. Бо саме зараз ми вперше відкриємо правду — ту, яку багато хто з Вас лише відчував інтуїтивно 😵Поки Ви, як клієнти, отримували якісний сервіс — на касі, на сайті, в Instagram або у форматі доставки — наші колеги, друзі, співробітники жили зовсім іншим життям.😭Під цим брендом, за лаштунками, були роки системного тиску, зневаги, принижень, маніпуляцій, булінгу й страху або чому зачинено вже 2 магазини в Києві. Так, Ви отримували гарно запаковані замовлення. Але знаєте, як усе виглядало насправді?💔🔥На касі — посмішка, крізь злість. 🔥На складі — тиск і крик, перевірки і виторг з продажем.🔥У телефонній підтримці — терпіння замість поваги.А коли хтось з любов’ю складав для Вас посилку — він робив це, знаючи, що йому завтра скажуть: «ти ніхто, потрібно ще краще».Ми мовчали довго. Але час — прийшов.🤕🤕Ми покажемо Вам те, що насправді стоїть за вивіскою RetroMagaz. Хто і як тут працює. Як оформляють людей. Яку продукцію продають. Як ідуть податки. І що робиться з простроченим товаром.А тепер — звернення до керівництва.📦Ви вже це відчуваєте: частина доступу до ваших ресурсів — не у ваших рукахАле це не атака. Не шантаж. Ми не прийшли брати ваше. Ми прийшли повернути своє — гідність.🛠У вас ще є шанс. До 14:30 сьогодні.Запишіть відео. Без сценаріїв. Без виправдань.І просто — вибачтесь. Перед усіма, хто працює, працював і, можливо, ще працюватиме з вами. За все: за приниження. За крики. За погрози. За те, як ви публічно виносили бруд проти тих, хто просто пішов мовчки.Це відео має з’явитись у ваших офіційних Telegram, Instagram та TikTok-каналах.Не через нас. Через вас.Щоб хоч раз ви визнали: правду не сховаєш. І люди — не безмовні гвинтики вашої системи.🔄🔄🔄 Час пішов 🔄🔄🔄