Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪
Додано 14 лип 2024

Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪

@ukrainian_podgorica_mne
Кількість підписників: 1 105
Фото: 1,340
Відео: 117
Посилання: 569
Опис:
Інформаційний ресурс для українців у Подгориці (Чорногорія) Український центр у Подгориці працює за адресою ul.Hercegovacka 13, +38268662567
Джерело

Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪 | 40 років тому світ зіткнувся з однією з найбільших ядерних катастроф –...

Логотип телеграм спільноти - Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪 Український центр Подгориця 🇺🇦🇲🇪 @ukrainian_podgorica_mne
592 Охват/переглядів 2026-04-26 07:00 Повідомлення №2405
40 років тому світ зіткнувся з однією з найбільших ядерних катастроф – вибухнув четвертий реактор Чорнобильської атомної електростанції. Назовні потрапила значна кількість радіоактивних речовин. Сотні тисяч людей роками долають наслідки тієї трагедії. Щоб стримати радіацію, над зруйнованим реактором побудували саркофаг. А пізніше більш ніж 40 країн закрили його безпечним конфайнментом, щоб не допустити нових катастроф. Саме ці дві споруди є тим, що захищає від викидів радіації та забруднень. Їх утримання та захист – в інтересах кожного. Але своєю війною Росія знову ставить світ на межу техногенної аварії: російсько-іранські «шахеди» постійно пролітають над станцією, а один із них минулого року вдарив по конфайнменту. Світ не повинен допустити, щоб цей ядерний тероризм продовжувався, і найкращий спосіб – це змусити Росію припинити свої божевільні атаки.Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя, ліквідовуючи наслідки цієї трагедії. Світла пам’ять усім жертвам Чорнобильської катастрофи.United24 Media