Джерело
Психіатрична лікарня імені Петра Порошенко | ️Значить так, пане Голово офісу міграційної політики , Василю Воскобой...
73 Охват/переглядів
2026-05-28 11:15
Повідомлення №5541
‼️Значить так, пане Голово офісу міграційної політики , Василю Воскобойник.‼️Слухайте уважно що казати буду Вам, мій не шановний від слова зовсім :‼️Ваша трансляція, що українці скоро стануть метисами , злягаючись з індусами і бангладешцями І що це норма , і нехай, аби податки платили , Викликає багато питань.‼️Ваша позиція, що етнічне походження не є критичним, Пахне кацапською брагою,Ті забурятили всі болота собі.‼️А Ви тут пропагуєте , що генетичний український код - фуфло І швидка перспектива унікальну українську націю « заМЕТИСити» Це найнормальніша з норм.Так от.‼️Людина, яка таке виригує, не має права носити українське імʼя. ‼️Змінюйте Василя на Махмуда чи Раджика,‼️А прізвище з Воскобойник на Ача-Ача, Щоб бути ближче до запропонованої Вами ідеї.Далі:‼️Хто дав Вам право говорити такі речі, не запитавши , зокрема, мене, українську жінку, чи хочу я щоб мене метисили?‼️Хто дав Вам право транслювати такі страшні позиції в час, коли значна кількість українських чоловіків, носіїв генетичного українського коду , на війні?Кладуть життя, здоровʼя, кров проливають, каліцтва отримуюють, пекло в полоні проходять, по посадкам травою попроростали, безвісти зниклими рахуються, За своїх матерів, жінок , сестер і дочок, ‼️А Ви в цей час, користуючись незахищеністю української жінки, торгуєте вже цими жінками? Фактично пропонуєте дешевий секс- туризм для мігрантів, як одну зі складових « все включено» і при цьому нормально себе почуваєте?‼️Як українська жінка, даю Вам по морді:Їжте самі свої індійські чи бангладешські огірки!Хай Вашу матір, сестер, доньок, племінниць, тіток , онучок і бабусь заливають індусмени своїм сімʼям, А Ви, головне, прослідкуйте , щоб податки заплатили.‼️До чого Ви дійшли!До чого опустилися! Як можна так ницо і низько впасти?Ваші діди й баби в гробах перевертаються!Та краще б Ваша мати на кропиву Вас висцяла, чим отаке горе нам вилупила на нашу голову!Як Вам не соромно!Що це? Політично - комерційне сутенерство і повна зрада свого роду і свого народу?Канцелюга Ви, а не людина.Немає в Вас ні гідності, ні честі українця. Це не ганьба.Ні.Це гірше злочина. Гріх.На кістках наших загиблих торгувати нашими дітьми.‼️Споконвіку українець - заможний хуторянин, господар і красень.Споконвіку українська жінка - берегиня і родоначальниця роду.Споконвіку українці - пісня і земля родюча, церква хрестата і вишивка крилата.Споконвіку козаки наші честь , звитяга і слава, гідність і міць!‼️А хто Ви, пане Недовасилю, щоб це нівелювати?Недолюдина без національної приналежності!Огузок.Сміття.‼️Моя неповага Вам всебічна і гаряча.‼️Повернуться наші хлопці, будете давати дралала в бангладешію, тільки пʼяти мелькатимуть!Пане Метис.Ні.Недометис.‼️Запамʼятайте:і не таких ,як Ви , ворогів зрадників Україна пережила і вистояла .🇺🇦Вона була , є і буде.Скільки б Ви не старались , щоб було інакше.🇺🇦