Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?
Додано 14 лип 2024

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?

@ukrainechelsea
Кількість підписників: 1 878
Фото: 24,900
Відео: 2,200
Посилання: 28,100
Опис:
Канал про улюблений клуб українською мовою! 💙🇺🇦 Мій патреон: patreon.com/ukrainechelsea Зарядити канал: https://t.me/ukrainechelsea?boost Створено 31 березня 2022 року. Цей telegram-канал містить матеріали, ПРИЗНАЧЕНІ ВИКЛЮЧНО для осіб, СТАРШЕ 21 Р
Джерело

Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі? | 󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 А далі всю воду, яку налив Росеньйор сьогодні, я буду переказув...

Логотип телеграм спільноти - Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі? Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі? @ukrainechelsea
858 Охват/переглядів 2026-04-20 12:53 Повідомлення №31004
🇬🇧🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 А далі всю воду, яку налив Росеньйор сьогодні, я буду переказувати, а не цитувати, бо це просто same shit, but different.Нам треба на «Брайтон» виходити із таким же настроєм, як і на «Манчестер Юнайтед», бо грали ми круто, просто треба було реалізовувати створене.Нам треба виграти футбольний матч.Про надії на ЛЧ він сказав, що треба вигравати наступний матч, треба вирішувати проблеми по черзі. Зараз важливо просто виграти тут.Він відчуває неймовірну підтримку від керівництва, от на 100% його підтримують. Кайседо красава, приклад для інших, ващє класний тіп і капітан також класний.Дуже важко приходити в клуб посеред сезону, але Ліам старається робити свою роботу якнайкраще.Ми програємо останнім часом, бо все зводиться до дрібних моментів у матчах, які складаються не на нашу користь.Стараємся від душі робити все можливе, щоб виграти.Капєц який важливий тиждень у нас, тут «Брайтон», а на вихідних з півфінал Кубка Англії з «Лідсом». Важливий тиждень шо жопа.Ващє тут мова не про те, на якому місці ми закінчимо, важливо, щоб ми показували виступи очікуваного рівня. Треба покращуватись. Якщо думати про потенційні наслідки, це значить, що ми не думаємо конкретно про завтрашній матч, а треба думати про нього.Так, його критикують вболівальники, але вони хочуть перемагати, тому що вдієш.Трансфери влітку будуть топ, він атвічає.Там Фофана був дуже злий, коли покидав поле у матчі з «Манчестер Юнайтед», ну як його замінили. Не потиснув руку Росеньйору і так далі. Так от Ліам каже, що це просто емоції, бо Фофана - боєць, та й Уеслі вже вибачився, все норм.Хіба ревуть воли, як «Челсі» в формі?