Статистика telegram каналу - @ukrainearmyforce

Armed Forces of Ukraine - Збройні сили України . Telegram Channel by RTP [Army / Military / Navy / Air / україна]

Subscribers: 1053
Photos: 162000  Videos: 74900  Links: 185000 
Official Ukraine Army News Backup by @roadtopetabyte Related channels: @UkrainianTelegramFreaks @ukrainebackup @ucrainarussiaitaliano @ukrainerussiastatus @ukrainerussiatiktok @ukrainelivefeed
2021-06-17

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-06-17
2024-06-16
2024-05-24

Історія змін назви

Armed Forces of Ukraine - Збройні сили України . Telegram Channel by RTP [Army / Military / Navy / Air / україна]
2024-06-17
Telegram: Contact @UkraineArmyForce
2024-06-16
Armed Forces of Ukraine - Збройні сили України . Telegram Channel by RTP [Army / Military / Navy / Air / україна]
2024-05-24

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-06-17
Акаунт Telegram
2024-06-16
Публічна группа чи канал
2024-05-24

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
БпЛА в південній частині Київської області. Рухаються в західному напрямку.
⚠️ УВАГА! 🚀У областях, де оголошена повітряна тривога - ракетна небезпека.
⚠️ Увага! У областях, де оголошена повітряна тривога, – ракетна небезпека, пов’язана з активністю ворожої тактичної авіації. Є загроза застосування авіаційного озброєння!
📢 Відбій ракетної небезпеки та загрози ударних БпЛА, крім Запорізької області.
Ukraine UA (Instagram)

Schoolchildren kneel to bade farewell to Ukrainian defender Ivan Stasiuk, who died at the frontline. The loss of each of our soldiers brings unspeakable pain to every Ukrainian 💔

Photo: Executive Committee of Slavuta City Council
⚠️ Увага!
Активність ворожої тактичної авіації на східному та південно-східному напрямках!
Загроза застосування авіаційного озброєння!
Трамп відмовився приїхати в Україну на запрошення Зеленського, мотивуючи відмову тим, що наразі "веде справу" з Зеленським Адміністрація президента США Джо Байдена. Тому він не хоче своїм візитом "створювати конфлікт інтересів".
⚠️УВАГА
✈️ Активність ворожої тактичної авіації на південному сході.
Загроза застосування авіаційного озброєння!
⚠️ Увага! ✈️ Активність ворожої тактичної авіації на півдні. 🚀 Загроза застосування авіаційного озброєння для прифронтових районів!
💬 Сьогодні мав честь відвідати та привітати наших воїнів – воїнів артилерії, ракетних військ та інженерних військ. Сьогодні – професійний день саме цих родів військ. Відзначив державними нагородами наших захисників і захисниць, подякував командирам. І хочу зараз сказати кожному воїну-артилеристу, кожному нашому воїну ракетних військ та кожному воїну інженерних військ – ви справді наша опора, опора всіх Сил оборони та безпеки. Саме те, що дозволяє усім бути стійкими та визначеним підрозділам – йти вперед, просуватись на фронті – щодня додавати позицій. Кожні п’ятсот метрів, кожен кілометр, які проходять хлопці, – це нові оперативні можливості для України, зокрема для наших ракет. І, до речі, цієї осені у нас є хороші, дуже важливі результати у знищенні російських систем ППО та бойової авіації окупанта. Будемо продовжувати цю роботу й надалі – і я дякую всім, хто нам у цьому допомагає.

Провів заміну в командному складі Збройних Сил України – призначив полковника Сергія Лупанчука новим командувачем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України. Це досвідчений офіцер – бойовий офіцер, правильний командир і людина, яка може додати нашим Силам спеціальних операцій більшої потужності. Чекаємо нових результатів. Генерал Віктор Хоренко, який командував Силами спеціальних операцій, продовжить виконувати спеціальні завдання у складі ГУР МО України.

Провів підготовчу нараду щодо наступного тижня – політичної роботи та наших кроків разом з Євросоюзом. Кожен день використовуємо, щоб додати змісту підготовці рішення про початок переговорів про вступ нашої держави в Євросоюз. Часові межі та політичні кроки – чітко розуміємо. Та підписав сьогодні важливий закон щодо національних спільнот. Реалізували ще один критерій для нашої євроінтеграції. Додаткові гарантії для національних спільнот в Україні, додаткові гарантії для нашого руху в Євросоюз. Продовжуємо роботу далі у виконанні рекомендацій Єврокомісії.

Щоразу, коли я бачусь з нашими воїнами, – з тими, хто на передовій, з тими, хто готується повернутись на передову, з тими, хто заслуговує державних нагород... Щоразу, коли я бачусь з ними, я бачу готовність не просто захищати Україну, а перемагати заради України. Перемогти в цій війні. Нам – своє робити. Це наша потреба. Я добре пам’ятаю, хто і як був налаштований 24 лютого і в перші дні повномасштабної війни. Я пам’ятаю, що говорили і хто говорив. Хто вірив і хто помилявся, не віривши в Україну. Варто бути впевненим в Україні зараз – так само, як і тоді. росія хотіла Київ – але її змусили втекти. Хотіла Харків і казала, що це російське місто, але наш Харків є й завжди буде вільним. Так само Херсон. Так само Одеса. І ми не залишимо наших людей на окупованій території – я хочу, щоб вони почули зараз це. Йдеться про мільйони доль. Всі партнери знають, що потрібно… Для фронту, для нашого неба, для наших міст і – для нашого руху.

Я дякую всім у світі, хто допомагає!
🙏 Дякую всім, хто б’ється і працює заради України!
🇺🇦 Слава Україні!

📢 Звернення Володимира Зеленського до українців наприкінці 618-го дня повномасштабного вторгнення.
⚠️ Увага! 🚀 Миколаївська, Херсонська, Дніпропетровська та Запорізька області – ракетна небезпека!
⚠️ Увага!
Львівська область - загроза застосування ударних БпЛА!
БпЛА рухаються через Вінницьку область курсом на захід. Загроза для Вінницької та Хмельницької областей.