Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Національний Щит🛡
Додано 14 лип 2024

Національний Щит🛡

@ukr_orthodox_shield
Кількість підписників: 887
Фото: 1,340
Відео: 439
Посилання: 920
Опис:
На захисті Церкви ☦️ і Батьківщини 🇺🇦 Зворотній звʼязок: @ukr_orthodox_shield_bot
Джерело

Національний Щит🛡 | Ми безумовно не маємо жодних ілюзій щодо США й Ізраїлю. Це агресивні к...

Логотип телеграм спільноти - Національний Щит🛡 Національний Щит🛡 @ukr_orthodox_shield
900 Охват/переглядів 2026-02-28 15:08 Повідомлення №2490
Ми безумовно не маємо жодних ілюзій щодо США й Ізраїлю. Це агресивні країни, що з легкістю знехтували б людськими життями заради досягнення своїх цілей. Однак викликає незгоду й подібне однобоке висвітлення, ніби атаки на Іран нічим не мотивовані й несуть тільки шкоду.Слід нагадати, що декілька місяців тому іранська влада власноруч вбила ≈7000 громадян Ірану, за середнім підрахунком, бо ті «посміли» протестувати. Слід нагадати, що Іран роками активно підтримував диктаторський режим Асада, «Хезболу», «Хуситів», «Хамас» - сили, які теж є досить спірними й від яких часто страждали невинні люди.Слід нагадати, що Іран надав Росії зброю і технології, знаючи, що ними вб’ють десятки тисяч українців, яким нав’язали цю війну. Це аргументи, які лежать на поверхні. Некоректно порівнювати російський напад на демократичну Україну, яка не тероризувала власне населення й не загрожувала жодним сусідам, з американсько-ізраїльським нападом на Іран, який ми описали вище.Але наш висновок навіть не в тому, що атака на Іран справедлива й що дії США й Ізраїлю виправдані. Ні. Висновок у тому, що вирішити це має сам іранський народ.Якщо суверенітет Ірану для іранців дійсно важливий, то вони почнуть чинити активний спротив, як і українці, - тоді буде логічним засуджувати США й Ізраїль. А якщо режим аятол ніхто не буде захищати, а іранці будуть раді визволенню від диктатури, то, можливо, тоді це й добре, що так усе відбулося?Давайте дамо можливість самому населенню Ірану визначити, що для них добре, а що погано, і не будемо вирішувати за них.🛡Національний Щит🛡