Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Національний Щит🛡
Додано 14 лип 2024

Національний Щит🛡

@ukr_orthodox_shield
Кількість підписників: 887
Фото: 1,340
Відео: 439
Посилання: 920
Опис:
На захисті Церкви ☦️ і Батьківщини 🇺🇦 Зворотній звʼязок: @ukr_orthodox_shield_bot
Джерело

Національний Щит🛡 | Нажаль, слід констатувати, що поки ситуація з Україною дуже погана. На...

Логотип телеграм спільноти - Національний Щит🛡 Національний Щит🛡 @ukr_orthodox_shield
877 Охват/переглядів 2025-04-04 17:40 Повідомлення №2277
Нажаль, слід констатувати, що поки ситуація з Україною дуже погана. Надії які ми покладали на Трампа, судячи з всього були марними. Поки президент США не виглядає спроможнім вирішити ту проблематику, яка перед ним повстала в контексті російсько-української війни. Більш того, своєю політикою він собі сам лише все ускладнює… Хто стане підтримувати його миротворчі ініціативи, коли він посварився з половиною світу і продовжує виставляти свою країну непередбачуваною, ненадійною й навіть хижацькою? Путіну навіть немає сенсу вже йти на мирну угоду. Достатньо ще потягнути час і захід в своїх протиріччях ніби й сам розвалиться, сам себе знищить. Мабуть росіяни й притримуються приблизно такого плану. По мирним містам України все більш падає бомб, майже кожен день ми спостерігаємо в новинах сюжети про смерті цивільних й потрапляння по цивільній інфраструктурі, однак на це немає жодної реакції на заході. Нам не починають давати більше зброї, не накладають додаткові санкції на Росію, а припинення вогню починає здаватись все менш ймовірною перспективою. Відверто кажучи, стан справ в нас зараз приблизно такий - нас всі кинули наодинці зі своїми проблемами, рашисти хочуть скористатися моментом й добити нас остаточно, а нами все ще управляють некомпетентні люди, які не здатні витягнути нас із скрутного положення. Ще й атмосфера в країні максимально гнітюча - народ втратив віру, розʼєднаний внутрішніми протиріччями, виснажений і тд…Врятуй нас грішних, Господи. Лише на тебе надія 🙏. Прости всіх тих, хто зневажає тебе й твою Святу Церкву в нашій країні, адже вони не знають що роблять і куди рухають всіх нас…🛡Національний Щит🛡