Статистика telegram каналу - @ukr_in_france

Біженці 🙏🇺🇦

Subscribers: 1177
Photos: 60  Videos: 11  Links: 47 
Здоровенькі були! І найголовніше - у безпеці. Цей канал для допомоги українцям які їдуть по Європі Будьмо сильними 🇺
2022-02-01

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-03-06
2024-03-05
2024-02-29

Історія змін назви

Біженці 🙏🇺🇦
2024-03-06
Telegram: Contact @ukr_in_france
2024-03-05
Біженці 🙏🇺🇦
2024-02-29

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-03-06
Акаунт Telegram
2024-03-05
Публічна группа чи канал
2024-02-29

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
⁉️ Що потрібно знати українцям перед тим, як позбутися старого транспортного засобу?

💁🏻‍♂️ Якщо власник транспортного засобу вирішив його «викинути», здати на металобрухт або в інший спосіб позбутися старого транспортного засобу, потрібно пам’ятати, що перед цим транспортний засіб потрібно зняти з обліку у сервісному центрі МВС.

‼️ У ВИПАДКУ НЕЗНЯТТЯ З ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ «викинутого» транспортного засобу, ОСОБА НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЙОГО ВЛАСНИКОМ відповідно до свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, виданого на його ім’я.

Відповідно до пункту 45 Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів та інших транспортних засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 року №1388, вибракувані транспортні засоби підприємств знімаються з обліку на підставі затверджених актів, а громадян — за заявами їх власників.

❗️ Зняття з обліку в таких випадках проводиться БЕЗ огляду транспортних засобів.

❗️Номерні знаки і реєстраційні документи здаються до сервісних центрів МВС.

Вивільнені після зняття з обліку транспортних засобів у зв’язку з їх вибракуванням складові частини, що мають ідентифікаційні номери, залишаються у розпорядженні власників. Відповідні сервісні центри МВС за зверненням власника видають на такі складові частини довідки встановленого зразка.

Підставою для відмови у наданні такої послуги може бути невідповідність ідентифікаційних номерів складових частин транспортного засобу із зазначеними в поданих документах та перебування транспортного засобу в розшуку або під арештом.

‼️ ПІСЛЯ ВИБРАКУВАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ ВІДНОВЛЕННЯ РЕЄСТРАЦІЇ НЕМОЖЛИВЕ.
ДОВЕРЕННОСТЬ ВО ФРАНЦИИ!

Всем привет ! Очень часто обсуждается вопрос по оформлению доверенности во Франции для юридических действий в Украине.

К сожалению, из - за незнания французского языка и французской системы , мы теряем свои деньги.
Как только заходит вопрос о доверенности , все сразу кидаются в Консульство и платят приличные деньги.

Ребята , ловите мой жизненный опыт.
Я оформляю доверенности БЕСПЛАТНО , НА ЛЮБОМ УДОБНОМ МНЕ ЯЗЫКЕ И НА МЕСТЕ у французских нотариусов.

Итак , ваш порядок действий:
1 ) пишите доверенность НА ЛЮБОМ ЯЗЫКЕ !!! Да - да , хоть на украинском !!! Образец любой доверенности можно найти в интернете . Текст на французском НЕ ОБЯЗАТЕЛЕН.

2 ) вбиваете Гугл карту запрос « нотариусы » ( notaires ) и получаете список ближайших к вам нотариусов.

3 ) на сайте любого нотариуса берет RDV на ЗАВЕРЕНИЕ ВАШЕЙ ПОДПИСИ НА ДОВЕРЕННОСТИ ( vérifier la signature - procédure simple ).

Процедура эта БЕСПЛАТНАЯ У любого нотариуса и входит в список государственных программ.

4 ) Идёте на RDV со своим действующим документом , ставите ПОДПИСЬ И ДАТУ на каждой странице в присутствии нотариуса и через 5 минут он вам возвращает вашу заверенную доверенность ( сам текст его не волнует )

5 ) АПОСТИЛЬ : Заходите на сайт местного суда , скачиваете бланк на проставление апостиль , заполняете его , прикладываете свои доверенности ( копию вашего действующего документа ) и отправляете почтой в tribunal . Я получила письмо с апостилем через 3 !!! рабочих дня

6 ) Можете сделать заверенный перевод апостиля у любого сертифицированного переводчика хоть во Франции , хоть в Украине.

Вся процедура у меня заняла в среднем неделю и абсолютно БЕСПЛАТНО.

Такая доверенность подходит для операций с недвижимостью и авто , открытие / закрытие предпринимательства , оформления документов в различных инстанциях.

Остальное - надо уточнять !
Доброї ночі. Вчора перетнули польський кордон. Була в Франції більше 3 місяців і в Україні 1.5 місяця. Жодних проблем не було. В мене з собою була довідка від ортодонта про те що ми малому підкручували брекети а перед виїздом зняли, але ніхто нічого не питав. Черга дуже велика на кордон, стояли 6 годин. Дуже ретельно перевіряють, хоча не всіх (нас швидко відпусиили). Бачила що люди які їхали автобусом виймали речі і проходили через сканер.