Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Romance Club UA | Архів
Додано 14 лип 2024

Romance Club UA | Архів

@uaromanceclub
Кількість підписників: 3 289
Фото: 19,100
Відео: 1,310
Посилання: 8,080
Опис:
✨ Реклама та ВП: @rcuapr ✨ За всіма питаннями/запропонувати контент: у ПП каналу ✨ Правила: https://telegra.ph/Pravila-kanalu-Romance-Club-UA-08-14 Файли: cr.nana
Джерело

Romance Club UA | Архів | Йім, сценарист історії "Код Синій", відповідає:🌟Питання:Привіт, Йім!Мо...

Логотип телеграм спільноти - Romance Club UA | Клуб Романтики українською 🇺🇦 Romance Club UA | Архів @uaromanceclub
379 Охват/переглядів 2026-05-19 16:03 Повідомлення №28087
💗 Йім, сценарист історії "Код Синій", відповідає:🌟Питання:Привіт, Йім!Можу припустити, що Вам, мабуть, не можна нічого про це говорити... Проте новина про повернення "Клубу Романтики" до рф без ЖЛЛ викликала у фандомі справжню паніку. Найбільше міжнародних гравців зараз хвилює те, що ми не знаємо, чи не почнуть також скорочувати квір-контент... Чи не приберуть його взагалі, або знову не відсунуть ЖЛЛ на другий план. Для квір-гравців це справді страшно: багато хто з нас уже залишав коментарі, надсилав листи й таке інше... Але КР і досі не зробив жодної нової заяви. І я, чесно кажучи, дуже хвилююся. Знаю, що КР сказав, ніби для міжнародної авдиторії все залишиться без змін. Однак раніше вони також запевняли, що застосунок не виходитиме в росії — але тепер усе змінилося... Чи можете сказати бодай щось? Зараз усі дуже стривожені й розгублені. Ми справді не хочемо втратити той "Клуб Романтики", який полюбили — з різноманітними персонажами та багатьма варіантами розвитку історій. Я особисто дуже люблю КР та хочу й надалі підтримувати його, але якщо вони приберуть ЖЛЛ/квір, то не думаю, що зможу лишатися в цьому застосунку... Ця думка розбиває мені серце (особливо як нейровідмінній квір-людині, яка вже п’ять років має гіперфікс на цій грі...). Не знаю, наскільки великий вплив мають автори, але, можливо, керівництво КР прислухається до Вас навіть більше, ніж до нас? Не знаю... Я дуже хвилююся та переймаюся. Чи можемо ми як гравці зробити хоч щось, аби компанія почула нас? Зараз такий важкий час :(Привіт! Дякую, що написали! Мені, мабуть, не варто коментувати занепокоєння фандому щодо застосунку загалом, але ось що я можу сказати про те, як це оголошення впливає на мене як на автора:Якщо я створюватиму ще одну історію для "Клубу Романтики", то не збираюся змінювати свій підхід до оповіді чи персонажів. Для мене як автора дуже важливо створювати історії з квір-контентом і різноманітним складом персонажів. Наразі я планую, що ця історія — якою б вона не була — вийде саме в "Клубі Романтики".Коротко кажучи, існування регіональної версії застосунку ніяк не впливає на мій творчий процес.Я чудово розумію ваше занепокоєння та сподіваюся, що моя відповідь змогла хоча б трохи пояснити ситуацію. Розумію, що це доволі коротка відповідь і, можливо, не настільки вичерпна, як вам би хотілося, але сподіваюся, вона хоча б трохи допоможе. #новини #сценарист