Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Україна 24/7 | Новини 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Україна 24/7 | Новини 🇺🇦

@uaonI
Кількість підписників: 6 320
Фото: 11,200
Відео: 5,410
Посилання: 6,340
Опис:
Актуальні та важливі новини 🇺🇦 Запропонувати співпрацю: @sergey_addmi (вп, заливи не роблю) Реклама — @TeLeAds На біржі: https://teleads.com.ua/?r=gpngiztu:681 Реклама: @adsell На біржі: adsell.me/r/UrJ26O
Джерело

Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 | Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про прихов...

Логотип телеграм спільноти - Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 Україна 24/7 | Новини 🇺🇦 @uaonI
4 830 Охват/переглядів 2026-04-02 12:00 Повідомлення №24664
Україна сьогодні веде не одну, а дві війни – Юлія Тимошенко про приховані загрози суверенітету.Допоки російський агресор захоплює наші території, міжнародні олігархи позбавляють Україну ресурсів, стратегічної власності та можливості визначати своє майбутнє. Загалом 17 ключових органів державної влади – від Конституційного суду до Рахункової палати – за останні 12 років виведені з підпорядкування українському народу. Також українці позбуваються своїх найцінніших активів – землі, надр та стратегічних підприємств.На цьому наголосила лідерка «Батьківщини» в інтерв’ю журналістці Наталії Мосейчук. «У нас це були державні підприємства. Приймається закон, їх перетворюють в акціонерні товариства, не порадившись з народом, і ставлять туди іноземну Наглядову раду, і законом відмежовують це підприємство від держави, і кажуть: «Держава більше не може впливати на свій «Енергоатом», на свою «Укрпошту», на своє «Укренерго», на свій «Нафтогаз» – там іноземна Наглядова рада». А Наглядова рада там уже сама все робить – призначає менеджмент, керівників. Така собі держава в державі», – зауважила лідерка «Батьківщини». За словами Юлії Тимошенко, через бездумне ухвалення законів чинним парламентом започаткований ще в 2014-му процес втрати країни набув загрозливих масштабів. Українці втратили можливість керувати своїми стратегічними об’єктами, природними ресурсами та державними органами влади. Водночас вона уточнила, що йдеться не про окремі країни, а про глобальних олігархічних гравців. «Європа – це наші друзі і наша мета. Сполучені Штати – це наш стратегічний партнер», – заявила Юлія Тимошенко і пообіцяла після зміни влади скасувати всі закони, які знищують український суверенітет.https://youtu.be/efRftBHWNok