Джерело
Я не вдома. Що далі? | 12 років тому я їхала поїздом 48 годин до Сибіру із можливістю лише 2 ...
744 Охват/переглядів
2024-10-06 22:55
Повідомлення №1252
12 років тому я їхала поїздом 48 годин до Сибіру із можливістю лише 2 рази вийти на вулицю.Тому що вдень було лише 2 зупинки, тривалістю понад 2-5 хвилин, коли дозволяли вийти.Тоді думала про своїх розкуркулених прадідуся з прабабусю, як їх вивозили до Сибіру практично туди ж, куди їхала я, без можливості вийти на вулицю,Зараз у мене відчуття, що нас усіх посадили ось у такий самий потяг під назвою "Війна" без зупинок, без можливості вийти.З такою ж кількістю поламаних доль.З таким же нерозумінням, де буде кінцевий пункт цього поїзда і що ми побачимо, коли з нього зійдемо.Без уявлення, якими ми будемо, коли подолаємо цю дорогу.Без повернення до того минулого, якого вже немає і ніколи не буде.Але з надією на майбутнє.А зараз є лише ця дорога, момент зараз і невідомість.Але колись цей наш поїзд зупиниться.Він не може їхати нескінченно довго.І, вийшовши з цього поїзда, так важливо залишитись Людиною.Не знищити один одного.Підтримувати.Допомагати.Цінувати.Співчувати.ЛюбитиЗнаходити кожного дня те, чому можемо радіти.Жити.У цьому поїзді ми можемо проявити ті вічні цінності, на яких тримається цей світ.Колись він точно зупиниться.p.s. Зараз сіла в поїзд і усвідомлюю, що востаннє я їхала поїздом 5 березня 2022 року з Києва до Львова.Здавалося б не переміщалася більше з тих пір поїздами фізично але за відчуттями я з того поїзда так ще й не зійшла 💜~ Lesya Egorova