Австралійський футбол - це різновид футболу, це щось середнє між соккером, регбі, американським футболом. Футі, друга назва АФ з'явився в Австралії в середині 19 століття. А ліга АФ є однією з найдавніших у світі. Співпраця @veadel

Офіційно не підтверджена
2024-05-10

Стіна канала Про австралійський футбол - @uafooty

Якось так вийшло, що десь до 10 раунда чимало фахівців поховали Брисбен та викреслили його з вісімки найкращих. Не критикували, мабуть, тільки кенгуру.
Однак зараз підопічні Кріса Фейгена мають 7 поспіль звитяг. Ще три і Брисбен повторить звитяжну ходу Сіднея, у того 10 поспіль перемог.
Натомість у поточного чемпіона Коллінґвуда - все сумно та безрадісно, бо команда поза вісімкою найкращих, а залишається до завершення регулярної частини небагато.
@uafooty
< instagram | facebook | tiktok >

Зображення до поточного посту у каналі "Про австралійський футбол" - @uafooty
14
24-07-26 07:47

Доброго ранку, громадо!
Цьому відео десь років зо три. На подвір'ї у Патріка Денґерфілда, Джилонґ, трапляються ось такі тривіальні речі.
Хто такий Патрік Денґерфілд? Ветеран-зірка, 34 роки, в Джилонґу грає з 2016 року. До того, грав за Аделаїду (2008-2015).
Усього за кар'єру забив 330 голів у 330 іграх :)
Повна статистика гравця тут.
@uafooty

18
24-07-25 06:29

Вболівальники Брисбена після завершальної сирени гри.
Cім звитяг поспіль. І вже Брисбен разом з Фремантлом поділяють 3-4 сходинки.
@uafooty

18
24-07-24 10:59

Під час введення в гру м'яча необов'язково бути високим, можна бути просто Чарлі Кемероном, Брисбен.
Насправді, доволі кумедний епізод трапився: суть в тому, що під час розіграшу м'яча ведуть боротьбу два ракмани (найвищі та фактурні гравці) з обох команд.
Тут від Брисбену мав би грати проти Ґранді, як мінімум, Денегер (він якраз посміхнувся Чарлі, як той класно зробив роботу Денегера), але зіграв досить успішно Кемерон з його габаритами.
@uafooty

18
24-07-23 10:02
Аделаїда спромоглася забити 8 голів Ессендону поспіль у другій чверті, натомість Ессендон у відповідь забив 0!
До 7 хвилин до завершення 4 чверті Ессендон перемагав Аделаїду з різницею у 15 одиниць, проте Ворони видряпали перемогу у Бомбардувальників. 113-115.
Карколомна гра. Причому Аделаїда має лише теоретичні шанси на вихід до осінньої стадії, а Ессендон - реальні, проте після другої поразки поспіль шанси чимдалі випаровуються з таким результатом.

24-07-18 16:49

Усі голи Мельбурна в грі проти Ессендона (18 раунд). Надзвичайно цікава гра видалася тієї дощової днини. Дуже щільно грали спортівці обох команд, тим більше у Мельбурна не було двох провідних гравців у центрі - Гоуна та Петракки, тому Саймону Гудвіну довелося насичувати основні небезпечні зони футболістами своєї команди.
@uafooty

27
24-07-17 15:42
Ґолд Кост однозначно домашня команда. 9 звитяг з 9 домашніх зустрічей, і, здається, що на виїзді грають інші гравці та їде інший тренер - 0 перемог із 7 виїзних зустрічей.
@uafooty
31
24-07-16 15:23

Дещо про відпрацювання роботи з м'ячем та як можна провести час з користю, маючи не круглий м'яч.