Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 🤺🇺🇦Федерація фехтування України
Додано 14 лип 2024

🤺🇺🇦Федерація фехтування України

@uafencing
Кількість підписників: 1 841
Фото: 8,270
Відео: 499
Посилання: 2,290
Опис:
Офіційний Telegram-канал Федерації фехтування України 📱www.nffu.org.ua/ 📱www.facebook.com/fencing.ukraine 📱www.instagram.com/uafencing 📱www.youtube.com/ 📱www.tiktok.com/@uafencing
Джерело

🤺🇺🇦Федерація фехтування України | ВТ 2025 Ужгород: Віталій Ремез та Аліна Дмитрук — переможці першого ту...

Логотип телеграм спільноти - 🤺🇺🇦Федерація фехтування України 🤺🇺🇦Федерація фехтування України @uafencing
851 Охват/переглядів 2025-09-06 16:44 Повідомлення №5713
🤺🏆🇺🇦ВТ 2025 Ужгород: Віталій Ремез та Аліна Дмитрук — переможці першого турніру в новому сезоні!Сьогодні, 6 вересня, Всеукраїнські змагання з фехтування на шпагах серед кадетів пам'яті заслуженого тренера України Василя Герея, офіційно відкрили новий сезон! Закарпаття, як завжди, гостинно і тепло зустріло юних спортсменів та їхніх тренерів. На доріжках ужгородського спорткомплексу «Юність» зібралося 135 учасників та учасниць з Києва, Львова, Дніпра, Харкова, Хмельницького, Тернополя, Долини, Броварів, і, звичайно ж, Мукачева та Ужгорода.🔹Серед хлопців перемогу здобув бронзовий призер ЮЧУ-2025 Віталій Ремез — вихованець столичного «Динамівця». Очоливши посів після групового раунду, він упевнено пройшов олімпійку, здолавши п’ятьох суперників, зокрема у фіналі — львів’янина Олексу Арцишевського. Останній таким чином вдруге поспіль виборов срібло турніру пам’яті В. Герея.Третє місце розділили господар доріжки Максим Дурда та дніпрянин Григорій Краснюк, які у своїх півфіналах поступилися Ремезу (8:15) і Арцишевському (7:15) відповідно.Шпага, кадети (особисті)🥇 Віталій Ремез (Київ)🥈Олекса Арцишевський (Львів)🥉Григорій Краснюк (Дніпро)🥉Максим Дурда (Ужгород)🔹Якщо серед хлопців на п’єдестал зійшли представники чотирьох різних міст, то у дівчат на вирішальному етапі розгорнулося протистояння львівської та київської шкіл. Аліна Дмитрук та Єлизавета Горбачук, перемігши у півфіналі вихованок столичного «Армійця» Марію Мальчевську (15:10) та Маргариту Ангарську (15:12), влаштували львівське дербі у фіналі. Переможницею з нього вийшла чинна чемпіонка Європи та віцечемпіонка світу серед кадеток та чемпіонка України серед дорослих в особистому заліку Дмитрук (15:6).Шпага, кадетки (особисті)🥇 Аліна Дмитрук (Львів)🥈Єлизавета Горбачук (Львів)🥉 Марія Мальчевська (Київ)🥉Маргарита Ангарська (Київ)💥Вісімки найкращих в кожному виді були нагороджені медалями, пам’ятними подарунками та сертифікатами від партнерів змагань. Організатори турніру щиро вдячні за підтримку магазину туристичних товарів «Fenix» в особі Дмитра Карюченка,  приватній особі Владі Андрієвій, ТОВ «Браво МК», бренду «Крайна» — дика вода Закарпаття, магазину мобільної техніки Mob’s і ТОВ «Нова справа».     📸Фото Гейзи Оремуша#фехтування #esgrima #escrime #scherma #збірнаукраїни #uafencing #шпага #турнірГерея #фехтуваннякадети #фехтуванняУжгород