Джерело
UAfantasy - Ліга АСЛР. | Як я грав у ретро, коли воно таким не було"Ретроспектива. Спогади про ...
12 Охват/переглядів
2025-06-14 07:14
Повідомлення №425
"Як я грав у ретро, коли воно таким не було"Ретроспектива. Спогади про перші частини Gothic. Звідки я такий взявся?..До того, як з’явилися відкриті світи з RTX 4А games, мапами розміром у планету та бойовою системою в шістдесят бл@дських кнопок, була "Gothic". Перша й друга. Суворі, ламані, атмосферні. Як дитинство з травматичною, але чесною казкою.І перша, і друга частина мали свій власний, похмурий, абсолютно живий світ. Люди розмовляли між собою, сварились, жили. І якщо ти вижив у "Gothic 1", інші проєкти цього світу не були вже такими.А "Gothic 2"? Це була епічна відповідь на все. Той самий світ, але вдвічі більший, складніший, глибший. З можливістю повернутись у місця, де ти колись був слабким, і побачити, як далеко ти зайшов. Але п@здів у другій готиці получаєш більше.Розсмоктування сюжету та геймплею немає сенсу. Це можна побачити на YouTube при бажанні. Це більше як сповідь людини, котра дитинство провела у цих двох ігор. Навіть зараз повертаюся туди...#uafantasy #games #retro #ностальгія