Джерело
Історія українського бізнесу | Росія атакувала виробничу базу "Автомагістраль-Південь" на Дніпропетро...
914 Охват/переглядів
2025-05-03 08:34
Повідомлення №3087
🔥 Росія атакувала виробничу базу "Автомагістраль-Південь" на Дніпропетровщині🚀 Вночі 2 травня ворог завдав удару по інфраструктурі ключової дорожньо-будівельної компанії України.🛠 Знищено 6 одиниць техніки, поранені двоє працівників – один із них госпіталізований.🏚 Руйнувань зазнали будівлі бази: їдальня та житлові приміщення. Знищена техніка використовувалась для ремонту доріг у прифронтових регіонах.📉 Загальні збитки компанії з початку повномасштабної війни – понад 2 млрд грн.‼️ *"Автомагістраль-Південь"* наголошує:▪️ ризики війни не враховуються у вартості контрактів,▪️ поліція зосереджується на перевірках і не бере до уваги втрати,▪️ попри обстріли, компанія продовжує роботу в зоні бойових дій.📌 Раніше компанію підозрювали у порушенні тендерних процедур. Саме «Автомагістраль-Південь» залишається головним підрядником зі спорудження доріг і фортифікацій на сході.#війна #дорожнєбудівництво #інфраструктура #АвтомагістральПівдень #обстріл #Дніпропетровщина #збитки #СБУ #фортифікації #новини