Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Це Україна
Додано 06 гру 2025

Це Україна

@ua_signal911
Кількість підписників: 6 834
Фото: 8,720
Відео: 5,080
Посилання: 3,610
Опис:
🇺🇦 Оперативні оновлення про війну Росії проти України. Атаки, дрони, фронт, голоси цивільних. Правда. Опір. Перемога. Тут немає цензури
Джерело

Це Україна | Квартирно-експлуатаційний відділ Житомира замовив на наступний рік еле...

Логотип телеграм спільноти - Це Україна Це Україна @ua_signal911
1 910 Охват/переглядів 2025-12-30 12:51 Повідомлення №17525
Квартирно-експлуатаційний відділ Житомира замовив на наступний рік електроенергії для місцевих військових об’єктів на 280 млн грн. І замовив не аби кому, а фірмі «Оператор енергії», яку поліція нещодавно офіційно запідозрила у завищенні цін електрики для одеських військових. Однак вироку по тій справі ще нема, тож фірма має право тендеритись далі. І вона скористалась цим правом від душі))) Вона отримала від Житомирського КЕВ надбавку в ціні кожної кіловат*години у розмірі 34 копійки. Це її маржа незалежно від ринкових коливань цін на енергію. Порівняно з деякими іншими замовниками – це розкіш. Наприклад, водоканал Овруча платитиме своєму постачальнику вдвічі меншу надбавку – 19 копійок на кВт*год. А Житомирська опорна лікарня у селі Троянів взагалі отримала від’ємну маржу – мінус 2 копійки на кожному кіловаті.Однак в тому самому Житомирі є і інші дєятєлі, які примудряються контрактувати ще жирніші рекорди. Наприклад, КП «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» замовила іншому постачальнику електрику з втричі більшою надбавкою 81 коп. Так шо військові насправді були далекі від пробиття дніща зі своїми 34 копійками)))https://nashigroshi.org/2025/12/30/viys-kovi-zhytomyra-zamovyly-enerhii-na-280-mln-z-zhyrnoiu-marzheiu-u-firmy-khachatriana-iaku-vzhe-zapidozryly-u-zavyshchenni-tsin-dlia-viys-kovykh/