Джерело
36 ОБрМП | Павєл приєднався до 36-ї ОБрМП у березні 2022-го. Це були важкі дні дл...
27 200 Охват/переглядів
2026-04-09 05:05
Повідомлення №4074
🔱🔱 Павєл приєднався до 36-ї ОБрМП у березні 2022-го. Це були важкі дні для морпіхів. Більшість особового складу бригади відбивала жорстокі атаки росіян у Маріуполі. Ті, хто залишився в Миколаєві, взяли до рук зброю, щоб зупинити росіян на підходах до міста, паралельно намагаючись відновити та посилити підрозділи. До 36-ї бригади приходили добровольці, їх готували і навчали більш досвідчені морські піхотинці. «Мені сказали: «Ти ж артилерист. Збирай людей, будемо формувати артилерійський підрозділ». На той момент техніки в ангарах не залишилося, окрім несправної, все, що могло працювати, було у Маріуполі. До нас із 35-ї бригади морської піхоти відрядили командира батареї та командира взводу з двома одиницями техніки, вони нас навчали. Так почався наш бойовий шлях в артилерії», – розповідає Павєл. У складі 1-го САДн він з побратимами виконав велику кількість бойових завдань на різних ділянках фронту. Миколаївщина, Херсонщина, Запоріжжя, Кринки, Вовчанськ, Курщина – роботи артилеристам вистачало всюди. Зараз на Донеччині, де тримають оборону морпіхи, її теж не бракує. «Мабуть, найскладніше на сьогодні – це здійснити логістику через величезну кількість дронів. Але долаємо і це. Тримаємося», – говорить Павєл.
🟦 36 ОБрМП у соцмережах:Facebook | YouTube | InstagramКонтакт-центр | Х | TikTok