Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка.
Додано 31 січ 2022

Сава. Такмед, жаба і гадюка.

@ua_hero
Кількість підписників: 16 475
Фото: 2,630
Відео: 990
Посилання: 1,290
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/71Gw7TFjxgwdC6#subscription Це мій блог. Останні 9 років я займаюсь тренінгами з тактичної медицини і інших видів допомоги.
Джерело

Сава. Такмед, жаба і гадюка. | 10й рік війни з московією.3й рік від початку повномаштабного вторгненн...

Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка. Сава. Такмед, жаба і гадюка. @ua_hero
3 600 Охват/переглядів 2024-10-26 10:34 Повідомлення №2983
10й рік війни з московією.3й рік від початку повномаштабного вторгнення.Настав і наш час побачити свої вироби на олх 😟На початку травня, до нас звернувся військовий на імʼя Василь із запитом на кровоспинні бандажі. Стандартна процедура: обговорюємо кількість, відправляємо бандажі разом із актом передачі благодійної допомоги, який підписується безпосередньо самим Василем, який вписує себе як мінометник одного з підрозділів.Через деякий час, наші бандажі зʼявляються в продажі на олх…Разом із бандажами, бачимо вироби дружньої нам волонтерської організації, які також були передані безкоштовно.Діти розмальовують упаковку, швеї відшивають бандаж. Далі, після проходження контролю якості, бандаж вакумується і передається безкоштовно військовим згідно їхніх потреб. Велика кількість людей прикладає максимум зусиль, щоб принаймні частково перекрити величезну потребу нашого війська у кровоспинних засобах…… і тут хтось вирішує, що це прекрасна ідея заробити на тому грошей 🤬70грн. 2100грн за 30 бандажів. А в яку ціну ви оцінюєте 30 потенційно не зупинених кровотеч?Шановні колеги, якщо ви ще не моніторите чи продається ваша допомога - час почати це робити.————————— Оголошення із продажем бандажів, а разом із ним виробів з іншої волонтерської організації були оперативно видалені з профілю, але продовжуємо моніторити: коли наші вироби знов випливуть на олх це питання часу. Нажаль…На даний момент нам відомо, що нібито цією справою займається ДБР (по цій причині пост довго не виходив). Сподіваємось, це діло доведуть до кінця і ми побачимо чим все закінчиться.Разом До Перемоги!