Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка.
Додано 31 січ 2022

Сава. Такмед, жаба і гадюка.

@ua_hero
Кількість підписників: 16 475
Фото: 2,630
Відео: 990
Посилання: 1,290
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/71Gw7TFjxgwdC6#subscription Це мій блог. Останні 9 років я займаюсь тренінгами з тактичної медицини і інших видів допомоги.
Джерело

Сава. Такмед, жаба і гадюка. | Ну що ж, пройшов вже місяць як я у відрядженні до одного з підрозділів...

Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка. Сава. Такмед, жаба і гадюка. @ua_hero
4 400 Охват/переглядів 2024-07-19 11:02 Повідомлення №2613
Ну що ж, пройшов вже місяць як я у відрядженні до одного з підрозділів морської піхоти і треба провести невеличкий аналіз того що бачиш, особливо що знаходиться на самому першому рівні, рівні отримання пізди. Сьогодні хочу почати тільки з того, до якої першої думки я прийшов після виходу з лінії зіткнення.Всі ці двіжухи такмедів, канали, тіктоки, професійні, не професійні, популістські, просто самозванців, які там щось все зʼясовують, розвиваються проводять тренінги в вакууме по переливанню крові. Це все така хуєта, бо звичайна піхота ДОСІ володіє тільки турнікетом, не тому що люди якісь не такі, а тому, що піхоту труть, тому що БЗВП це просто розчарування, один день на такмед у вигляді так званих навчальних точок - профанація.Коли я сам починаю вгризатися в якісь теми, щось там читати, розраховуючи підвищити якість допомоги, це просто немає сенсу, бо поки група донесе до пункта збору пораненого, він або виживе і без тебе (не кажу за інвалідизацію) або не виживе і з тобою, бо евакуація 12-48 годин.І це все просто вириває тебе з твоє бульбашки. В якій начебто ми такі ахуєнні лупашим стіну і тдТому поступово, я буду змінювати формат каналу, так, я буду зайобувати якимись лонгрідами з дослідженнями, але основа основ це буде інформація про максимально необхідні речі, і прискіпливість до деталей.Для того щоб побудувати більш довірливу комунікацію з вами, я якось все ж таки представлюсь, хоча багацько кількість людей тут стопудов мене бачила вживу, але обличчя не буде, бо я стрьомний.Розповім де служу і що роблю, буду готовий допомагати вам і з подякою прийму допомогу від вас. Хоч і вийшли ми ну дуже на тонєньком, морально психологічний стан як у хлопця на відео. 🔈🔈П.С. Ногу вдалося врятувати.ТВО Бойового Медика 🫡