Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка.
Додано 31 січ 2022

Сава. Такмед, жаба і гадюка.

@ua_hero
Кількість підписників: 16 475
Фото: 2,640
Відео: 990
Посилання: 1,290
Опис:
Підтримати канал: https://base.monobank.ua/71Gw7TFjxgwdC6#subscription Це мій блог. Останні 9 років я займаюсь тренінгами з тактичної медицини і інших видів допомоги.
Джерело

Сава. Такмед, жаба і гадюка. | Після останніх масштабних атак по Україні, я ще більше переконався шо ...

Логотип телеграм спільноти - Сава. Такмед, жаба і гадюка. Сава. Такмед, жаба і гадюка. @ua_hero
2 530 Охват/переглядів 2026-03-27 12:43 Повідомлення №4918
Після останніх масштабних атак по Україні, я ще більше переконався шо нам критично не вистачає підготовки. Чомусь саме в лютому-березні була величезна кількість відео, де люди:• Діють неправильно;• На фоні часто звучать неправильні поради і запитання, які не мають значення в цій ситуації. Це свідчить про низький рівень підготовки оточуючих;Нашатирний спирт може в машині є?🫣🤦‍♂️ Не треба накладати турнікет, якщо кров фонтаном не йде🫣🤦‍♂️ На грудну клітку натиский 50-100 натискань на хвилину🫣🤦‍♂️ • Критично не вистачає засобів надання допомоги. 1 аптечка на 15 спостерігачів або зовсім нема засобів надання допомоги.• Критично не вистачає навчених людей. Інколи в усьому подвірʼї багатоквартирного будинку.На жаль, я також бачу що:😢 Одним як було похуй, так і досі похуй.😢Інші пройшли 1-2 тренінга за весь цей час і думають що це всьо, успішний успіх. Але практика показує, що навички втрачаютьс, а знання давно забуті.😢 Лише вкрай малий відсоток людей тренуються постійно. Хто так робить — ви красавчики і умнічки, дякую вам!Навички домедичної допомоги — це такі самі тренування, таке саме холостіння зі зброєю, таке саме єдиноборство. Тренуватись треба регулярно і постійно.«В критичній ситуації ви не підніметесь до рівня своїх очікувань, а опуститесь до рівня своєї підготовки». На жаль, як би прикро це не було і як би мені не хотілось це визнавати, але сходити на тренінг 1 раз — це НЕ підготовка.Сходіть на повторний курс. Відправте на повторний курс своїх близьких. Освіжіть хоча би теорію. Подивіться відео, пограйте в LifesaverSIM.Онлайн матеріали курсів тут.Якщо хочете, можемо організувати якийсь онлайн-повтор. Пишіть.