Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - • АТН • ХАРКІВ • НОВИНИ •
Додано 14 лип 2024

• АТН • ХАРКІВ • НОВИНИ •

@ua_atn
Кількість підписників: 389
Фото: 13,600
Відео: 68
Посилання: 2,009
Опис:
Щоденна та актуальна інформація про події у Харкові, Україні та світі в цілому Підписуйтесь та залишайтесь у курсі останніх новин 👩🏻🎥📺
Джерело

• АТН • ХАРКІВ • НОВИНИ • | Дуже прикро»: Маск відреагував на вибух ракети Безоса Blue Origin28 тр...

Логотип телеграм спільноти - • АТН • ХАРКІВ • НОВИНИ • • АТН • ХАРКІВ • НОВИНИ • @ua_atn
92 Охват/переглядів 2026-05-29 09:56 Повідомлення №15509
«Дуже прикро»: Маск відреагував на вибух ракети Безоса Blue Origin28 травня ракета New Glenn компанії Blue Origin, що належить мільярдеру Джеффу Безосу, вибухнула під час випробувань на стартовому майданчику у Флориді. Інцидент стався під час вогневого тесту перед четвертим запуском ракети.Про це пише Reuters.Вибух стався на космодромі в Кейп-Канавералі. Відео NASASpaceflight зафіксувало, як ракета запустила двигуни, після чого вибухнула великою вогняною кулею. У Blue Origin заявили, що під час випробувань сталася «аномалія», а весь персонал перебуває в безпеці. Компанія розпочала розслідування причин інциденту.Ракету готували до запуску 48 супутників Amazon Leo на низьку навколоземну орбіту для створення системи інтернет-зв’язку, яка має конкурувати зі Starlink компанії SpaceX. Супутники не були встановлені на ракету на момент вибуху.New Glenn має використовуватися у програмі NASA Artemis для доставлення місячних посадкових модулів і вантажів. За два дні до інциденту NASA уклало з Blue Origin контракт на 188 мільйонів доларів для доставки місяцеходів на поверхню Місяця.Засновник Blue Origin Джефф Безос заявив, що компанія відновить роботу після інциденту. Адміністратор NASA Джаред Айзекман повідомив, що агентство допомагатиме у розслідуванні та оцінить можливий вплив вибуху на програми Artemis і Moon Base.Ілон Маск, коментуючи вибух у соцмережі X, написав: «Дуже прикро. Ракети – це складно».https://atn.ua/world/duzhe-prykro-mask-vidreahuvav-na-vybukh-rakety-bezosa-blue-origin-512732/