Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ТИПОВИЙ КРИВИЙ РІГ
Додано 06 січ 2025

ТИПОВИЙ КРИВИЙ РІГ

@typical_KR
Кількість підписників: 102 088
Фото: 44,400
Відео: 16,400
Посилання: 47,300
Опис:
👇🏻ПОВІДОМИТИ НОВИНУ: @tpkr1775bot ✅ Реклама - @rn_tpkr Наш ЧАТ: https://t.me/tp_kr1775 🌆 Індустріальний релакс. Актуальні події Кривого Рогу та України 💪 Працюємо 24/7 https://t.me/typical_KR
Джерело

ТИПОВИЙ КРИВИЙ РІГ | НЕВИМОВНИЙ БІЛЬ, ЩО ЖИВЕ У СЕРЦІ МІСТА…Рівно рік з того страшного дня,...

Логотип телеграм спільноти - ТИПОВИЙ КРИВИЙ РІГ ТИПОВИЙ КРИВИЙ РІГ @typical_KR
21 200 Охват/переглядів 2026-04-04 07:40 Повідомлення №75874
НЕВИМОВНИЙ БІЛЬ, ЩО ЖИВЕ У СЕРЦІ МІСТА…Рівно рік з того страшного дня, коли 4 квітня 2025 року підступний російський удар балістичною ракетою з касетною боєголовкою по житловому кварталу та дитячому майданчику у Саксаганському районі забрав життя 20 мирних мешканців. Серед загиблих - дев’ятеро дітей. Майже 100 людей було травмовано. Цей день тепер назавжди у наших серцях і в історії міста як символ невимовного горя… Пам'ятаємо ім'я кожного, чиє життя обірвав підступний удар:Це діти - Тимофій Цвіток (3 роки), Аріна Самодіна (7 років), Радіслав Яцко (7 років), Герман Тріполець (9 років), Аліна Куценко (15 років), Данило Нікітський (15 років), Микита Перехрест (15 років), Костянтин Новік (16 років), Нікіта Солоніченко (17 років).І дорослі - Марія Вовасова (79 років), Віта Головко (56 років), Дар’я Оніна (22 роки), Сергій Самодін (67 років),Сергій Смотолок (58 років), Володимир Новіков (58 років), Олег Дехтиренко (54 роки), Вячеслав Ремесло (33 роки), Владислав Стіхіляс (29років), Олександр Горяйнов (57 років), Кирило Сизов (21 рік). Цьому терористичному удару, як і всім іншим злочинам росіян, не може бути прощення та терміну давності. Пам'ятаю жах в очах людей, пам'ятаю, як навіть досвідчені медики на місці трагедії втрачали свідомість. Це - назавжди в нашій пам'яті… І сьогодні криворіжці прийшли на майданчик, щоб вшанувати пам'ять загиблих. Але пам'ять - це не тільки скорбота. Заради їхньої пам'яті ми повинні робити все можливе, щоб наше місто жило. Щоб зовсім маленькі криворіжці могли ходити в садки, а школярі могли навчатися та розвиватися, щоб люди старшого покоління були оточені турботою, щоб у кожного криворіжця було майбутнє у рідному місті. Це - те, що ми можемо і зобов'язані робити. Саме за це зараз воюють наші Захисники на фронті.  Вічна пам'ять усім жертвам ворога.Не забудемо.  Не пробачимо!!!