Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 10 тупих запитань
Додано 14 лип 2024

10 тупих запитань

@typi10
Кількість підписників: 1 205
Фото: 630
Відео: 327
Посилання: 508
Опис:
Канал створений щоб: Допомагати мені з "тупими" запитаннями та закривати запити від учасників інтерв'ю "10 тупих запитань"

👥 Кількість підписників

1 205
Середній/День:: +1
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -15

📊 Кількість повідомлень на день

0.7
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.4
Середнє за день: 0.7

Історія змін назви

10 тупих запитань 2025-08-29
10 тупих запитань🤘 2024-07-14

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 806 25-09-25 14:20
З донатами катастрофічно погано:Ремонт автівок вже іде в борг. 😔Як придбати повнопривідний Т4 за 19.000 грн. для підрозділу Героя України(крайнє інтервʼю), це я дізнаюсь найближчим часом.🫣Вже починаю вигадувати красномовні відмазки друзям з Латвії, котрі приженуть наступну партію автівок в жовтні.😳 🇱🇻І такого я міг би писати ще багато, не враховуючи, що живу я за монетизацію з YouTube, а переглядів, коментарів - біда.💀Але, є декілька але❗️Ми сьогодні придбали мотоцикл для артилеристів і ось прилетіла зграя медалей для команди «10 тупих запитань» і, я думаю, ми знайдемо сили та ресурс для досягнення позначки 100 автівок.💪🎉🎉🎉🎉Слава Богу, я не один. Вітаю команду з заслуженою відзнакою і ви, нарешті, перестанете мене підйобувать за те, що у мене є медаль, а у вас ні.🥳🏅Тепер можете підйобувать за те, що у мене їх три🤣🏅🏅🏅Тим підписникам, хто кожного дня нас підтримує - Дякую!🫡P.S. Дуже чекаю миті, коли я зможу розповісти історію про баггі🤫P.S.S Посилання на банки в цьому дописі я не ставлю, немає в мене настрою
👁 695 24-07-16 16:24
Шановні, вирішив поділитися тим, що залишається за кадром і не відноситься до зборів на автівки, якими я вас напрягаю. Ось сьогоднішній приклад: хлопцям побило апаратуру, сильно. За добу ми вже придбали один старлінк і чекаємо на другий (напишу потім, хто його нам передає).Таких запитів, як старлінки, колеса, ліки, аптечки, спальники, зарядні станції, плитоноски, шоломи…….їх дофіга. Кожен день щось згорає, січе осколками, залишається під завалами. Ми, намагаємось, закрити кожен запит. Виходить, правда, 40/60. Ресурсів малувато.Мабуть, це моя помилка, що я не пишу/розписую те, що робить команда 10ТЗ, окрім інтерв’ю та автівок на фронт.Це я до чого: збори за інтерв’ю відкриваються І…….не закриваються. Поки що нам щастило і ми якось розрулювали, навіть з тим, що банка не закривала і наполовину. Але, це поки що…….Прошу Вас максимально вкладатися хочаб в збори які ви бачите тут. Поширювати відео, коментувати і цим шукати тих, хто буде також допомагати. З повагою до Вас, Мірошніченко Сергій.