Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |
Додано 14 лип 2024

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування |

@tviy_veterynar
Кількість підписників: 7 380
Фото: 1,010
Відео: 48
Посилання: 267
Опис:
Розказуємо про тварин, корм, препарати, поведінку, та інше. Канал корисний власникам собак та котів. Тут знайдеш найбільше лайфхаків, оглядів.. Всі пости - наша персональна думка. Завжди консультуйтесь із своїм ветеринаром. ❗ По ділу: @MaryZadorozhna
Джерело

Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Половинка, половинка - зїсть моя кото-дитинка🐈. Чи краще не з'їсть, да...

Логотип телеграм спільноти - Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | @tviy_veterynar
5 400 Охват/переглядів 2025-03-25 15:56 Повідомлення №1546
Половинка, половинка - зїсть моя кото-дитинка🐈. Чи краще не з'їсть, давайте розбиратись.Сьогодні ми пробували дві половинки. Індичу та Лососеву. Відео INSTAGRAM або TikTok-------------------------Ціни: 17 гривень за 100г якщо купувати у них на сайті, приблизно до 20 у маркетах. Склад: Короткий відступ. Склад усіх Половинок по суті однаковий, приблизно 75% курки, трошки (до 10%) риби/індички, тощо і трошки юшки. Тож хоч вони і різні, але по суті вони курячі. М'ясо та продукти тваринного походження у шматочках (85%, зокрема курка 75%) - класика вологих кормів, не зовсім детально, але дякую, що хоч сказали що тут курка і її багато. Риба та продукти з риби (зокрема лосось 10%) - все те саме, що й про м'ясо. Продукти рослинного походження - не ясно, але його тут категорично мало. А все, більше нічого немає. Чи це чисте м'ясо - точно ні, на смак відчували як крупинки, так і текстуру меленого що було. Чи є тут м'ясо - точно так. Відчували нормальний, навіть смачний смак желешки, так і адекватну м'ясну складову. А риба - мабуть є, але її трошки і в морі погоду вона не робить. Висновок: Не Мерседес, але за свої гроші - Фольксваген, хороша робоча конячка. Загалом враження більш позитивні, ніж негативні. Немає цукру. Нормальний смак. Нормальна ціна. В цілому можемо рекомендувати. Так, корм мало насичений, так його треба багато - приблизно 4, а то й 5 паучів, замість 100 грам сухого корму, але ми б його розглядали як вечірній перекус для киці. Мяу. Загалом, враховуючи ціну - рекомендуємо. Але виробник, ну вкажи ти яке там "тваринне походження", гаразд?