Джерело
Твій Ветеринар 🐶 | Поради | Корм | Дресирування | | Сьогодні говоримо про щось дуже дешеве, для котиків. Але чи хороше? 😶...
7 300 Охват/переглядів
2025-02-20 22:52
Повідомлення №1527
Сьогодні говоримо про щось дуже дешеве, для котиків. Але чи хороше? 😶🌫️М'ясна Миска - м'ясний мікс!Ціна: 10 грн за пакетик 100 г. Дуже демократична вартість. У таких цінових рамках, зазвичай якась повна повна "соя" або Леополь із його особливою текстурою (він, між іншим, норм)Склад: М'ясо та субпродукти тваринного походження - 81% в шматочках (зокрема курки - 48,7%, яловичини - 32,3%), злаки.Якщо розшифрувати, то це трохи краще описано, ніж у типових паучах із їхніми "4% курятини", але не ідеально. Проте добре, що хоч вказали тип, курка та яловичина. Тепер про смак:Спробували, але сьогодні не на камеру. І що - приблизно як прісне, без спецій, варене та перемелене тваринне щось. Нагадує Леопольд, віддалено. Не нагадує сою. Висновок: Ми, все ще віддамо перевагу Леопольду, просто тому що там чітко видно субпродукти, АЛЕ ця "М'ясна Миска" - дійсно м'ясна. Ну, точніше "субпродуктна". На смак воно норм, навіть добре. Желе норм, подушечки норм. Щось з м'яса і легень+шлунків+рубців, тощо. Вердикт: Їсти можна. Мабуть рекомендуємо, якщо мова про дешевенькі паучі. Точно краще 4Лапи чи М'яу...💚