Знову помийним ямам дали команду фасНа сайті zaxid.net вийшла чергова замовна стаття проти мене. В замовній статті мене знову називають псевдоактивістом, хоча коли я запитую у продажних журналістів, що це таке - вони не можуть мені на це відповісти, оскільки їм кажуть, що писати, думати в них напевно не популярно. І звісно, що назва статті пропагандистами зроблена в кращих традиціях глашатая Третього Рейху Адольфа Гітлер - Гебельса: “Кремль (знову) погрожує терором”Зокрема взяли моє відео, яке я повністю побудував на висловлюваннях начальника оборони Бельгії Фредеріка Вансіна(він бере участь у засіданнях та формуванні військової політики НАТО, а Бельгія не тільки є членом ЄС, її столиця Брюссель є центром прийняття рішень Євросоюзу) - який розповідає, як стратегічно потрібно захищати ЄСДуже цікаво, що говорячи про безпеку на континенті Вансіна не бере до уваги, що розташування України є на тому ж самому континенті, тому слід розуміти його слова, що він бачить континент без України і в рамках ЄС. Також Вансіна говорить про те, що завдяки мужності та крові українців Європа отримала час для посилення власної обороноздатності - знову ж таки, чомусь вказуючи про Європу він Україну не розглядає, яка повторю, також знаходиться територіально в Європі. Тому з його висловлювань про континент і про Європу - робимо висновок: для нього це саме країни Європейського союзуЗвісно, продажні проститутки не надали в згаданій замовній статті проти мене висловлювання Вансіна про те, що: “Головною метою для безпеки континенту залишається війна в Україні”.Додатково, кому цікаво - можете почитати саме інтервʼю очільника збройних сил Бельгії Фредеріка Вансіни https://archive.is/dPc7R#selection-1635.0-1635.38А ще в замовній статті на помийці великим аргументом подають, що ЄС погодив пакет підтримки Україні в розмірі 90 млрд. євро - забуваючи вказати, що це саме кредит, який позичений під відсотки і на певний термін. Це до прикладу, якщо б Ви мали скрутне становище і прийшли до друга який має ресурси допомогти: а він Вам сказав, що допоможе, проте під відсотки і на конкретний час, а якщо не повернете вчасно борг - тоді буде пеня і стягнення. Але пропагдисти стараються подати інформацію так, щоб зупудрити мізки нашим людям…Як бачимо, проти людей світла в Україні темні постійно пишуть замовні сюжети, оскільки їм не дає спокою те, що люди прозрівають отримуючи слова правдиВаші думки з даного приводу буду радий почитати в коментарях до посту
❗️У Луцькому міськрайонному суді Волинської області призначили засідання по запобіжному заходу для двох братів Якова і Миколи ШелухаНа 13:00 буде розгляд по Якову, а на 15:00 по Миколі. Суддя, який є призначений у справі - Ігор Ясельський. Слідчі підготували клопотання на обрання для хлопців запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою на 60 дібВчора поліція вручила братам підозру по ч. 2 ст. 345 “Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу”, ч. 2 ст. 350 “Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок” і ч. 4 ст. 296 “Хуліганство”, а саме їх затримання відбулось напередодні в порядку ст. 208 КПК➡️Інформацію про передісторію даною події: https://t.me/ostapstakhiv/3296 Нагадую, що це самі ті два брати, які їхали на автомобілі ЗАЗ біля села Копачівка, Волинської області - їх вирішили зупинити для перевірки документів група оповіщення в складі якої були і працівники поліції. Хоча в законі про національну поліцію у ст. 35 зупинення транспортного засобу: не має такого пункту, як зупинення для перевірки документівВ той час, коли такі як Міндіч вільно можуть виїхали з країни та ще й позбавили його громадянства, щоб вже не можна було затребувати в Україну - молодих братів хочуть засадити в тюрму. Робіть висновки! 🤝Попрошу тих, хто поруч - прийти та підтримати братів, а хто вже не встигає прийти чи далеко від Луцька - поширити та написати свою позицію стосовно цієї події в коментарі
Павло Дзюбак з Березного вже в дома!Вчора ввечері 10 квітня 2026 року біля 21:00 Суддя Рівненського міського суду Оксана Крижова винесла ухвалу, в якій відмовила задовольнити клопотання прокурора, щодо обрання Павлу запобіжного заходу тримання під вартою, та застосувати до Павла домашній арешт з 22:00 до 07:00 на 60 діб.Нагадаю, що Павлу зшили кримінальну справу за ч. 5 ст, 407 Кримінального кодексу України - СЗЧ. Хоч ми всі і розуміємо, що це політичні репресії над тими, хто здійснює журналістську та правозахисну діяльність в захисті прав і свобод.Нагадаю, напередодні у Березному в четвер біля 15:30 9 квітня 2026 року працівники поліції двома екіпажами під приводом “Ви позбавлені водійських прав” зупинили біля власного будинку Павла. Після чого з патрульної вийшов слідчий ДБР та повідомли, що в нього також є питання - в результаті Павла повезли поліцію, звідки на вечір в ІТТ Костополя, щоб на другий день завести у Рівне в суд, для розгляду клопотання прокурора про обрання запобіжного заходу.Щиро дякую усім за підтримку, особливо дружині Інні, яка клопоталася усіма організаційними моментами для захисту свого чоловіка, адвокату Олені Кононець з Києва, яка в суді відстояла Павла та журналісту і правозахиснику Олегу Геричу з Узина, Київської області у підготовці правового захисту!
До журналіста Павла Дзюбака з Березне, Рівненської області - застосували політичні репресії!Як повідомили мене журналіст та правозахисник Олег Герич з Узина, Київської області та дружина Павла Дзюбака Інна:- Сьогодні біля 15:30, журналіста, члена Профспілки журналістів, Павла Дзюбака зупинили в місті Березне дві авто поліції під приводом "Ви позбавлені водійських прав". З однієї із машин патрульних вийшов слідчий ДБР , Новак, та повідомив, що в нього також є питання до Павла. Дивно, що в патрульній машині робив слідчий ДБР!?Після чого саме, слідчий ДБР звідкись дістав ухвалу суду про привід Павла до Рівненського міськрайонного суду, для обрання запобіжного заходу по шитій справі про СЗЧ. Зараз Павло у відділку поліції Березного.Як я розумію зі слів родини, його планують везти на медичний огляд, пізніше в ІТТ, а завтра на суд для обрання запобіжного заходу.Місце та час судового засідання в Рівному, щодо обрання запобіжного заходу Павлові - повідомлю пізніше, коли появиться дана інформація.
Андрій Жук готує апеляційну скаргу на вирок першої інстанціїНагадаю, що Андрій Жук здійснюючи журналістську діяльність, як викривач корупції - потрапив під репресії за зайвої розслідування, в яких він нарахував більше 500 млн. грн. відмивання бюджетних коштів. Про ці факти Андрій неодноразово говорив правоохоронним органам, робив їм повідомлення від свого імені та заявляв про це на своєму каналі. Проте на початку 2025 року Андрія було викрадено по вул. Тролейбусній у місті Львові, відповідне повідомлення було подано в правоохоронні органи та суддею Галицького районного суду міста Львова Віталієм Стрельбицьким було прийнято ухвалу про внесення відомостей в ЄРДР згідно 214 КПК правоохоронними органами по ст. 146 Кримінального кодексу України “Викрадення людини”Хоча як повідомляв Андрій, він не підписав жодного документу та визнавав себе викраденим - це не завадило правоохоронним органам відкрити на нього кримінальну справу за ч. 5 ст. 407 ККУ Самовільне залишення військової частини, а пізніше у Личаківському районному суді міста Львова йому було обрано запобіжний захід - тримання в СІЗОСправа слухалась практично рік часу у Яворівському районному суді Львівської області суддею Юрієм Колтуном, який виніс Андрієві вирок: 6 років і 6 місяців позбавлення волі.Вирок не вступив ще у законну силу і в даний час Андрій готує апеляційну скаргу - не приймаючи і не погоджуючись на це рішення першої інстанції. Посилання на текст вироку https://reyestr.court.gov.ua/Review/135266716Відео, яке прикріплено до поста - це зачитування тексту вироку першої інстанції#стоп_репресії #волю_андрію
Олег Комар - вже пʼяту добу не споживає їжу і не пʼє водуНагадаю, що пʼять днів тому мене повідомила дружина Олега, що її чоловіка викрали приблизно о 23:00 особи в формі біля магазину “Близенько” на Сихові у Львові.Тому Олег від викрадачів не приймає ні їжі, ні води та не приймає від них жодної оферти.Час йде, а на здоровʼя Олега викрадачі не звертають уваги, правоохоронні органи не реагують, що викрали людину, хоча в поліцію подане повідомлення про злочин про викрадення людини за ст. 146 ККУЗгідно ст. 3 Конституції України: Людина, її життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністюСаме право людини на життя і здоровʼя в даний час порушується, як і її право на свободуЯкщо в скорому часі не буде реакції від правоохоронних органів і медиків, які мають реагувати на дзвінки, що життя та здоровʼя людини, чоловіка Олега є в небезпеці - ми можемо отримати трагічний випадок, коли людина захищає свої права і свободи є закатованим викрадачами до смертіВимагаю терміново відреагувати на цей пост за номером телефону +380 67 923 66 11 і ел. поштою
[email protected] дружини Олега Вікторії Комар:- поліцію- медиків- омбудсмена з прав людиниВас всіх, хто читає цей пост попрошу прокоментувати та поширити, щоб врятувати життя та здоровʼя Олега
Офіційне повідомлення!Звернення від дружини про загрозу життю та здоровʼю її чоловіка Олега:У Львові 29 березня 2026 року біля 23:00 на Сихові було викрадено людину, чоловіка Олега, який у цей час неподалік свого будинку йшов із дружиноюПодія мала місце біля магазину “Близенько” по вулиці Зубрівській: невідомі у формі підʼїхали та вийшли з авто, з ними також неподалік знаходився і бус. Після чого люди у формі почали переслідувати Олега по тротуару і дорозі на автоЗа короткий час дружина набрала Олега, але трубку підняв чоловік, який представся дільничним та повідомив, що знайшов телефон на стадіоні біля кінотеатру на Сихові та сказав, що якщо хочете повернути телефон - тоді приходіть вночі о 01:00 до Сихівського відділення поліції Вже зранку дружину набрали, представились поліцією Стрийського району і сказали, що чоловік знаходиться в місті ЖидачевіВимагаю на дану ситуацію терміново відреагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань свободи слова та представництво Раду Європи.Як журналіст вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у формі та хто був з працівників поліції, які на мою думку викрали людину, чоловіка Олега, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту:
[email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Олега є під загрозою.
У Львові невідомі у формі в присутності поліції викрали людину, чоловіка Ігоря Семенченка, який здійснює журналістську та правозахисну діяльністьЯк повідомили очевидці: 23 березня 2025 року по вул. Пулюя, 40 у місті Львові в дворі між будинками приблизно о 15:15 невідомі в формі у присутності працівників поліції неправомірно застосували силу до Ігоря та насильно запхали його в бус.Дана ситуація виглядає, як помста Ігорю за його журналістську та правозахисну діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відреагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань свободи слова, міжнародні організації “Репортери без кордонів” та представництво Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у формі та хто був з працівників поліції, які викрали людину, чоловіка Ігоря Семенченка, який здійснює журналістську та правозахисну діяльність, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту:
[email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Ігоря є під загрозою.
У Львові невідомі у формі в присутності поліції викрали людину, чоловіка Романа, який здійснює журналістську діяльність журналіста під псевдонімом GrizzlyyЯк повідомили очевидці: 21 березня 2025 року по вул. Каховська, 8 у місті Львові біля 1 підʼїзду, приблизно о 14:45-15:05 невідомі в оливковій формі та поліцейський в авто марки Opel Asta сірого кольору на транзитних номерах червоного кольору неправомірно застосували силу до Романа та насильно запхали його в авто. Пізніше, зі слів очевидців, ще підʼїхало авто білого кольору Duster де також вибігли особи в оливковій формі та поліцейський. Романа в Opel Astra завезли в Мостиськ, який зі Львова на відстані близько 70 км.Роман нам передав номер службового жетона правника поліції: 0063248Хто і для чого викрав нашого друга Романа та завіз у Мостиська(чому саме зі Львова його викравши повезли в Мостиськ?), є дуже дивним і виглядає все на розправу і репресії.Дана ситуація виглядає, як помста Роману за його журналістку діяльність. Тому вимагаю на дану ситуацію терміново відредагувати уповноваженого ВРУ з прав людини, комітет ВРУ з питань слободи слова, міжнародні організації “Репортери без кордонів” та представництво Раду Європи.Як журналіст та голова правління Профспілки журналістів(код ЄДРПОУ 45633681) вимагаю дану публічну інформацію на моєму каналі приймати, як повідомлення про злочин в ДБР: встановити невідомих осіб у оливковій формі та хто був з працівників поліції, які викрали людину, чоловіка Романа, який здійснює журналістську діяльність журналіста під псевдонімом Grizzlyy, вилучити натільні камери(боді камери) та за даним фактом відкрити кримінальне провадження за ст. 146, 349-1, 364, 365 ККУ з внесенням відомостей в ЄРДР, розпочати досудове слідство та повідомити мене на ел. пошту:
[email protected]Попрошу Вас максимальних репостів, оскільки життя та здоровʼя Романа є під загрозою.
До ветерана Олександра Романенка, який приходив підтримати свого побратима на судове засідання прийшла поліціяВідео, яке подане в пості записав Олександр Романенко, але на даний час з ним не має звʼязку: де він перебуває, чи його життя в небезпеці - мені не відомоНагадаю, що 12 лютого 2026 року в ветерана Богдана Мелешка СБУ провела обшуки у будинку його матері в селі де він приїхав допомогти по господарству, після чого була вручена підозра. В той же день в Лозівському міськрайонному суді Харківської області йому було обрано запобіжний захід на 60 діб у вигляді тримання під вартою в Харківському СІЗО. На підтримку Богдана в суд прибув його побратим ветеран Олександр Романенко, який фіксував судове засідання на відео.Але тепер вже не тільки на Богдана відкрите кримінальне провадження, але і на його побратима Олександра.З відео чути, що Олександру Романенку поліція зшила справу за ч. 3 ст. 296 ККУ, вручила підозру в якій сказано, що через його лайку у Лозівському міськрайонному суді Харківської області 12 лютого 2026 року на 5 хв. зупинено розгляд клопотання в справі запобіжного заходу для Богдана Мелешка. Також чути, як Олександр озвучує, що особи які його обступили і записували на відеокамеру: спочатку не представились та не зачитали його прав, не запропонували викликати адвоката.Цікаво, як так при таких швидких і оперативних діях поліції, відкриття кримінальної справи, підготовки підозри, змогли знайшли на роботі Олександра Романенка - якимсь чудернацьким дивом зміг виїхати з країни та не бути затриманим - позбавлений громадянства України: Міндіч?!Друзі, попрошу максимального розголосу для підтримки ветерана Олександра Романенка, який на моє переконання є черговим політично репресованим за свою активну громадянку позицію у відстоюванні Конституційних прав і свобод!