Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦

@turok_ua
Кількість підписників: 4 248
Фото: 1,940
Відео: 546
Посилання: 535
Опис:
Тактична медицина, коти, собаки, їжа та всіляка різна двіжуха⚡️😎✌🏻 Війна України🇺🇦 з росією Тут будуть мої робочі будні на війні
Джерело

Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦 | Концепція Курської операції була не даремна, вона мала свій потенціал ...

Логотип телеграм спільноти - Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦 Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦 @turok_ua
1 200 Охват/переглядів 2025-06-05 05:37 Повідомлення №3991
Концепція Курської операції була не даремна, вона мала свій потенціал та свою користь.Але, але.Користь перетворилась на катастрофу, яка наразі переростає в більш серйозні наслідки.В ідеалі Курської операції варто було чітко розуміти, що то не наша земля, і триматись за неї, як підліток за хуй, не варто, бо рано чи пізно кацап напрацює тактику, яка зробить нам дуже боляче.Тому грамотність — це не тільки вчасно увійти, але й вчасно вийти.У висновку ми маємо проблеми не тільки на Донбасі, на який кацап переніс свою тактику вибивання логістики, але й проблеми на Сумщині.Серйозна некомплектація особового складу: бригади, які тримають важливі напрямки на Донбасі, отримують раз на два тижні 20 калік, з яких 15 поїде зі справкою по лікарнях.Центри комплектації наче відкрито глумляться.Люди, які могли стримати навалу ворога, розбігаються через потік деморалізації, відсутність ротацій, і ніякі 200к грошей, звабливі настанови ппп про «Родіна, за родіну» не зупиняють бажаючих даванути по петлях.Розвиток подій на Донбасі не викликає оптимізму, розвиток подій на Сумщині не викликає оптимізму.Стратегія не міняється, як вирулити з тяжкої ситуації придумують безпосередньо піхота на позиціях та командири, у яких в голові неймовірні задачі в стилі «Маючи ніхуя, зробити дохуя», а зверху можуть прислати тільки потужну комісію.Коротше, кудись ми пливемо не туди. Зазвичай все тримається на оптимізмі — «Похуй, маневри, прорвемося», — але шось оптимізм той згасає.Війна не закінчилась, і ми не можемо йти далі так, як йдемо зараз, бо прийдемо та сядемо на хуй, і кача попливе, і дешеві таблички пам’яті роздрукують.Написати нам | Мерч | Підтримати канал