Джерело
Михайло Цимбалюк | Вже традиційно взяв участь у засіданні колегії Головного управління Пе...
182 Охват/переглядів
2025-07-29 18:00
Повідомлення №1323
Вже традиційно взяв участь у засіданні колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області, під час якої підбивали підсумки роботи за перше півріччя. Разом із Головою правління Пенсійного фонду Євгенієм Капінусом, керівництвом Київської ОВА, обласної ради та соціальними партнерами мали нагоду ознайомитися з результатами діяльності управління, побачити сучасну організацію робочих місць і поспілкуватися з працівниками, у тому числі й з тих областей, що через війну були вимушені перемістити свої функції до Києва.Особливо вразив змістовний та деталізований звіт керівника управління Василя Фатхутдінова. Київщина нині – друга в Україні за показниками роботи ПФУ. Але не менш важливо, що керівництво чітко розуміє проблемні точки та дає конкретні доручення для їх вирішення.Переконаний, що ефективна робота Пенсійного фонду – це не лише про цифри, а передусім про людське ставлення до пенсіонерів, про прозорість, цифровізацію та якісні послуги. Дякую колективу управління за відданість справі та відкритість до змін!