Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ
Додано 14 лип 2024

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ

@tse_nihto_ne_bude_chytaty
Кількість підписників: 752
Фото: 639
Відео: 16
Посилання: 237
Опис:
Амбасадорка Трону зі скла та Гаррі Поттера. Програмую, читаю книги, веду інстаграм-блог та модерую книжкові клуби Контакти та інші соцмережі: https://zhezhe.mssg.me/ Або просто пишіть сюди: @so_zhezhe
Джерело

ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ | Butcher and Blackbird” Brynne WeaverДарк ромком (що виявилось дуже цік...

Логотип телеграм спільноти - ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ ЦЕ НІХТО НЕ БУДЕ ЧИТАТИ @tse_nihto_ne_bude_chytaty
513 Охват/переглядів 2024-07-27 12:41 Повідомлення №147
“Butcher and Blackbird” Brynne WeaverДарк ромком (що виявилось дуже цікаво як жанр), де головні герої два вбивці, які полюють на маніяків і серійних вбивць. Такий собі Декстер вайбСлоан і Ровен випадково зустрічаються, і знаючі, що займаються одним і тим самим — домовляються про гру — кожен рік вони будуть полювати на одну ціль і хто її вбʼє — виграє. Пʼять цілей, пʼять років.В попередженнях до книжки сказано про вбивства, а також «випадковий канібалізм»😈, тож звучало цікаво.Так і було. Незважаючи, що тут описані дійсно детальні вбивства, мені таке подобається і почуття гумору героїв ще додавали класних смішних моментів.Плюс, це все відбувається в сетінгу ромкому, тож, це ще і хімія між героями, яку непомічають тільки вони і міскомунікація між ними (мій улюблений гілті-плежр, заради якого я іноді і читаю щось таке ромкомовське)Але щось після половини книжка трошки почала просідати. Вбивства взагалі забулись (так, я була невдоволена), а герої сконцентрувалися тільки на сексі і його було так багато, що доводилось пропускати абзаци текста, бо я втомилась і хотілось кричати — та блін ідіть вже когось вколошкайте.Плоттвіст був занадто очевидний і дуже тривіальний, хоча за це оцінку не знижую, бо я нічого і не очікувала від ромкому інакшогоА от за що дійсно знижую — мені не вистачило мотивації персонажів. Ми знаємо, що вони обидва вбивці, але нам розказали як вони такими стали дуже швидко і без деталей особливих. Також, героїня всю книгу вважала себе «зламаною» (ментально) і я так до кінця і не зрозуміла чому це сталось? Очевидно, що щось з нею сталось в підлітковому віці, але що саме?Також, по часу від початку до кінця книжки пройшло пʼять років. Але авторка дуже мало показала нам взаємодії між героями між зустрічами, вони переписувались смсками і нам так їх і не показали.Ставлю 3,5⭐️.Я, в цілому, не жалкую про прочитання, але можна було б і краще. Чи буду я читати наступну книгу трилогії я ще не вирішила (це популярний зараз формат Family RomCom Series, коли кожна частина повʼязана тим, що розповідає про іншого члена/членкиню сімʼї, в даному випадку це серія про братів Кейнів — Ровена, Лаклана та Фіна)P.S. Книжка виходить у Артбукс в наступному році